כללי עסקים וכלכלה שירותים מקצועיים

ממשק מעסיקים – דיווח נוח של כספי הפנסיה

ממשק מעסיקים

בינואר 2019, הוחלט באופן רשמי כי על חברות המעסיקות עשרה עובדים ומעלה, להפקיד את כספי הפנסיה של העובדים. תקנות אלו מחייבות את בעלי החברות לעקוב אחר דיווחי הפנסיה של השכירים ולוודא שההפרשות מוזרמות בזמן, לקרנות המוגדרות. על מנת לעשות סדר בנושא זה ולמנוע אי הבנות ותקלות שונות, מומלץ למעסיקים לעשות שימוש בתכנת ממשק מעסיקים המאגדת את כל השירותים הפיננסיים של החברה. 

ממשק מעסיקים יסייע לכם לנהל את העסק 

ממשק מעסיקים הוא הדרך הנוחה ביותר לנהל את כל נושא הפיננסיים בחברה. בעזרתו, תוכלו ליהנות מתפעול יעיל הרבה יותר של תהליך דיווח המעסיק אודות הפקדת כספי הפנסיה של העובדים, ומיתרונות כגון:

  • קבלת משוב – הממשק למעסיק יעניק לכם את האפשרות לדווח באופן מקוון ומהיר לחברות הביטוח, ולקבל מהן משוב ברור תוך זמן קצר.
  • עמידה בחוק – בסופו של דבר מדובר בתקנות על פי חוק, ואתם כמעסיקים חייבים לעמוד בהן אם ברצונכם להמשיך ולנהל את העסק שלכם. אי עמידה בתקנות אלו תגרור קנסות חמורים ועונשים כבדים.
  • בקרה וניטור – הממשק יסייע לכם לבצע פעולות מגוונות; ניטור, בקרה וחישוב ההפרשות הפנסיוניות לעובדים, וכספי הביטוח.
  • עבודה בשקיפות – הממשק עצמו נוח וידידותי למשתמש. בעזרתו, תוכלו לקבל תמונה שקופה, מלאה וברורה של החיסכון הפנסיוני של כל עובדי החברה, כולל אתכם!
  • תיק אישי מעודכן – הממשק מאפשר למעסיקים לנהל תיקים אישיים לכל עובדי החברה, לאגד את המידע במקום אחד, לשלוף סטטיסטיקות ולהתעדכן בכל זמן אודות נתונים כאלו ואחרים על עובד ספציפי. 

לשמור על זכויות העובדים

מעסיק טוב, יעשה כל שביכלתו בכדי להגן על זכויות העובדים שלו ולהעניק להם את הטוב ביותר. ממשק מעסיקים יאפשר לכם להשיג בדיוק את המטרה הזו, בכך שהוא יסייע לכם לארגן את כל המידע הקשור בכספי הפנסיה של העובדים, לעקוב אחר המידע ולנקוט בצעדים בהתאם. תוכלו לחסוך זמן יקר בביצוע מחקר במקרה של משבר כזה או אחר, ובלחיצת כפתור אחת לשלוף את כל המידע הנחוץ לכם באותו רגע. נו, אתם עדיין מתלבטים? זה הזמן לאמץ את הגישה, ולקחת את החברה צעד אחד קדימה. 

פרסום באתר