בריאות וטיפולים כללי צרכנות נבונה

מיטה סיעודית – אתם באמת מתכוונים להתפשר עליה?

נכון, פשרה היא חלק בלתי נפרד מהחיים הללו, וכשאנחנו לוקחים החלטות עלינו לדעת להתפשר כדי להתקדם הלאה, ולא להיתקע במקום. ובכל זאת, ישנם דברים עליהם לא ניתן להתפשר בשום צורה. מים נקיים, אוויר נקי, טיפול במחלות ובעיות רפואיות, ושימוש בציוד מקצועי בכל הנוגע לחיים שלנו. מיטה סיעודית היא מאותם כלים שלא מתפשרים על האיכות שלהם.

כמו שלא תתפשרו על הבלמים ברכב שלכם, או על כל ציוד אחר שתומך בחיים שלכם בזמן אמת, הרי המיטה הסיעודית היא מאותם מכשירים שנועדו לשרת אותנו ברגעים קריטיים. מן הסתם ישנם בשוק מוצרים רבים ומגוונים באיכותם, בכל תחום. גם בעולם המיטות הסיעודיות ישנה אותה היררכיה, ואנו ממליצים לכם להכיר את השוק ומה מחכה לכם שם, כשאתם ניגשים לבחור מיטה שכזו.

מיטה סיעודית מומלצת:

כשאתם מחפשים לבחור מיטה סיעודית מומלצת, כדאי לשים לב לכמה פרטים חשובים:

  1. כיוונון רחב – היכולת לשנות את הגובה של המיטה בטווח גדול במיוחד, בין 40 ל-80 ס"מ הבדל!
  2. מנוע ובוכנה ברמה גבוהה – על איכות המנוע אין להתפשר, כי עם מנוע באיכות נמוכה המיטה הסיעודית עלולה להפוך למיטה רגילה, ואסור שזה יקרה.
  3. מעקות דו צידיים – אל תתפשרו על מעקה מצד אחד. אפילו אם אתם שוקלים להניח את המיטה לצד קיר, הרי שהניסיון בטיפול בסיעודיים מראה כי חובה שתהיה גישה אליהם משני הצדדים.

מה עוד חשוב במיטה?

מיטה סיעודית חייבת לכלול מענה נכון לכל אחד מהקריטריונים הנ"ל מסיבות שונות אך שלובות זו בזו. הכיוונון הרחב בטווח התנועה הגדול מאפשרים נגישות גבוהה לפציינט, ובין אם מדובר במטפל גבוה או נמוך, חזק או חלש פיסית, הם חייבים נגישות מלאה ונוחה, והכיוונון הרחב לצד המעקה הדו צידי מאפשרים בדיוק את זה.

בנוסף לכך, חשוב לוודא כי אתם לוקחים מיטה סיעודית חשמלית, ולא ידנית בלבד. המיטה החשמלית מאפשרת לבצע שינויים מכאניים בזויות ובגבהים לאל מאמץ פיסי, ובמהירות גבוהה, מה שאומר שתוכלו להעניק את הטיפול הנכון והמהיר ביותר בפציינט, שבהחלט יזכה לשירות טוב הרבה יותר.

פרסום באתר