הכל לבית כללי צרכנות נבונה

מטען שלטי קונסולה לשעות של משחק והנאה

מטען שלטי קונסולה

אתם באמצע משחק מותח בקונסולת המשחק שלכם, אולי מול חברים, אולי לבד מול המשחק, ובדיוק בשיא המתח כשאתם לקראת הריגת הבוס הגדול או לקראת סיום המרוץ, זהו,game – over , הסוללה בשלט נגמרה ואין לכם איך לשחק. 

בשביל להימנע ממקרים כאלו כדאי מאוד שיהיה לכם מטען שלטי קונסולה בעמדת הגיימינג שלכם.

עם מטען לשלטים תוכלו להטעין מראש את שלטי המשחק שלכם וליהנות משעות של הנאה בלי לדאוג שהמשחק ייעצר באמצע בגלל שלט לא טעון.

סוגים של מטען שלטי קונסולה

ישנם סוגים שונים של מטענים לשלטי קונסולה. 

  • ישנם מטענים אשר יכולים להטעין כל פעם שלט יחיד. אלו פחות מומלצים מכיוון שאז צריך להמתין זמן רב עד ששני השלטים שלכם יהיו טעונים, מה שמוביל לסיכויי רב יותר לשכוח להטעין את אחד השלטים ולהיתקע באמצע משחק. הדבר בעיקר מתסכל כשמתכננים לשחק יחד עם חבר ומגלים שלט אחד ששכחנו להטעין מראש.
  • מטענים לשלטי קונסולות אשר מסוגלים להטעין שני שלטים בו זמנית. מומלץ למי שאוהב לשחק שעות רבות. המוצר מאפשר לכם להמשיך לשחק גם אם שכחתם להטעין את אחד השלטים. פשוט שימו אותו בטעינה ובינתיים קחו את השלט השני והמשיכו לשחק. מתכננים סשן משחק עם חברים? עם מטען שלטי קונסולה תוכלו להטעין שני שלטים במקביל לשעות של הנאה ומשחק משותף. מוצר מושלם עבור עמדת הגיימינג שלכם. המטען בעיצוב נעים ומודרני, ובעל חיבור מסוג .USB Type-C מטען שלטי קונסולה מסוגל לטעון שני שלטים אלחוטיים של פלייסטיישן 5תוך פחות מ -4 שעות. תוכלו גם להשתמש ביציאת ה- USB הקדמית בקונסולה לטעינה כפולה. למטען שבב (צ'יפ) מגן המספק הגנה מפני טעינת יתר, התחממות יתר, קפיצות בזרם החשמלי, קצר חשמלי וקפיצות במתח החשמל, כדי להבטיח ששלטי המשחק שלך יישארו במצב טוב זמן רב ככל האפשר. כאשר השלטים טעונים במלואם המטען ינותק מספק הכוח אוטומטית. למטען נוריות לד לחיווי מצב הטעינה. נורה אדומה מראה כי הטעינה בעיצומה, ואילו נורה ירוקה מראה כי שלט המשחק טעון במלואו ומוכן למשחק. למוצר שנה אחריות יצרן.

פרסום באתר