הכל לבית כללי צרכנות נבונה שירותים מקצועיים

מחיצות אקוסטיות למשרדים – פתרון עם יתרון

מחיצות אקוסטיות למשרדים

בימינו, עם שיטות העבודה שהולכות ומשתנות, משתנה גם עיצוב חלל העבודה. נהוג כיום לעבוד במה שנקרא "Open space", מרחב פתוח בו העמדות מופרדות בעזרת מחיצות אקוסטיות למשרדים המסייעות לשמור על שקט יחסי, ועדיין מאפשרות לעובדים לתקשר זה עם זה. ניתן לעשות שימוש במחיצות אלו גם במקרים בהם אנו מעוניינים להרחיב את המשרד, לפתוח מחלקה חדשה מבלי לעבור למקום חדש, ועוד. 

להתקדם עם מחיצות אקוסטיות למשרדים

  • בידוד אקוסטימחיצות אקוסטיות למשרדים כשמן כן הן, מבודדות אקוסטיות. במשרדים בהם מתבצעות שיחות טלפוניות רבות (מוקדים, למשל), תכונה זו הינה חשובה במיוחד. בנוסף, זהו פתרון נהדר למשרדים בהם עובדים בחלל אחד מספר נציגים העובדים פנים אל פנים עם הלקוחות שמגיעים אליהם. 
  • בידוד תרמי – המחיצות כיום כה מתקדמות, עד שמזמן לא מדובר רק בבידוד אקוסטי. כמה פעמים מצאתם את עצמכם בעיצומה של מלחמה על הטמפרטורה של המזגן באמצע הקיץ? ובכן, לא עוד. המחיצות האקוסטיות (כן, גם המתקפלות), משלבות בתוכן תכונה נפלאה של בידוד תרמי איכותי ביותר, כך שכולם יוכלו להיות מרוצים ולהרגיש בנוח. 
  • עיצוב מודרני – העיצוב הנוכחי של המשרד קצת נמאס עליכם? זה הזמן להתחדש, לשפר ולהשתדרג! לא תאמינו עד כמה מחיצות מעוצבות יעשו את ההבדל שאתם זקוקים לו כל כך.
  • פרטיות לעובדים – למרחב פתוח במשרד יש את היתרונות שלו, אך לצידם יש לזכור שלפעמים העובדים שלנו מעוניינים בפרטיות; לעבוד בשקט ולהתמקד במשימות שלהם ללא כל מפריע, לפתור תקלה מסוימת או פשוט להתנתק קצת. כשאנחנו מתחשבים בצרכי העובדים שלנו, הם יעניקו לנו יותר, יהיו נאמנים וישקיעו בעבודתם ובעצמם עבור מקום העבודה. 

פתרון מעולה שיש בו הכל

את רוב המחיצות האקוסטיות ניתן להתקין באופן עצמאי, ללא סיוע מאיש מקצוע. כך, מחיצות אקוסטיות למשרדים הן פתרון לא רק יעיל, אלא גם חסכוני. עם זאת, במידה ובחרתם במחיצה שעשויה זכוכית למשל, עדיף לבקש התקנה מידי החברה ממנה ביצעתם את הרכישה. כך תוכלו להבטיח לעצמכם שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, וברמה הגבוהה ביותר. 

פרסום באתר