כללי צרכנות נבונה שירותים מקצועיים תרבות וספורט

במילה אחת – כושר, בשתי מילים מולטי טריינר

מולטי טריינר

מהו האימון המושלם, האימון שמשפיע הכי טוב על הגוף שלי, על הבריאות שלי, על הנראות שלי? מולט טריינר הוא המפתח למפתחי גוף מקצועיים, חובבנים, ואנשי בריאות וכושר בכל גיל ובכל מעמד. מכשיר מולטי בייתי הוא פיתרון רב מערכתי, המשלב פונקציות אימון מרובות במכשיר אחד, פיתרון אופטימאלי לחדר כושר ביתי.

אם גם אתם חובבי הכושר, אוהבים פיתוח גוף ומבינים את הערך של גוף בריא והשפעתו על הבריאות הכללית ואיכות החיים שלכם, מכשיר זה הוא אחד הבסיסיים והחיוניים בסלון, במרפסת, בחצר או בחדר האימונים שלכם, ללא צל של ספק. רשמו לפניכם כעת – מולטיטריינר, זה המכשיר הבא שלכם.

המכשירים הבסיסיים למתאמן הביתי: מולטי טריינר והליכון

אם אתם באמת בעניין של אימונים ביתיים, וכדאי מאוד שתהיו, הנה לפניכם הסבר פשוט ונגיש לשני אביזרי החובה למי שאוהב להיות בבית, ולקבל תוצאות של מקצוען:

  1. מולטי טריינר – כמובן, מכשיר מופלא שמאפשר לכם לפרוש אימון על כל קבוצות השריר במכשיר אחד, ולייצר תוכנית אימונים פשוטה או מורכבת, לחיזוק ולחיטוב, לשיקום ולבניית שריר, בכל צורה אפשרית
  2. מסלול הליכה – הפעילות האירובית לא רק מסייעת לשיפור יכולות לב-ריאה, אלא גם תומכת במערכת הדם, מערכת השריר שלד, היציבות שלכם, הקואורדינציה, ומשפיעה בצורה חיונית על תפקודי המוח ותפקודי הגוף השונים.

מולטי טריינר אחד שעונה לכולם

עם מכשיר מולטיטריינר אישי בביתכם אתם הופכים את הבית למרכז אימונים לכל דבר ועניין. הרבה מכוני כושר ומרכזי ספורט מחזיקים מכשיר זה, ולרוב יותר מאחד, שכן מכשירים עם ייעודיים ספציפיים שלא מציעים מערכות מולטי טריין, נוצרים טורים למכשיר, ואיכות האימון נפגמת, מה גם שאיכות המכשירים הללו, שנבנים לשימוש נרחב ומתוכננים לשאת משקלים עצומים לאלפי שעות אימון יודעים בהחלט לקלוט את העומס גם של חדר הכושר העמוס ביותר, בטח ובטח של המתאמן הביתי. 

היופי במכשיר המולטי טריינר של ספורטיבו הוא שאתם לא עוקפים את חווית חדר הכושר, אלא מביאים אותה אליכם הביתה, למגרש הביתי והמוכר, המקום בו אתם יכולים להתאמן בקצב שלכם, עם המוסיקה שלכם, בטמפרטורה שאתם רוצים, ובלי להתעסק עם אלף ואחת דברים שנכנסים ביניכם לבין האימון שלכם כשאתם בחדר כושר או במרחב אימונים ציבורי אחר.

פרסום באתר