כללי צרכנות נבונה

מולטיפוקל צייס

מולטיפוקל צייס

אחד החידושים הנפלאים בתחום הראייה, הוא עדשות המולטיפוקל (או עדשות רב מוקדיות). הן קרויות מכך משום שהן בעלות יותר משלושה מוקדים, מה שמאפשר ראייה חדה וטובה יותר לכל טווחי המרחק השונים – בין אם מדובר במבט על אובייקט קרוב, רחוק או ממרחק ביניים, כאשר גם המעבר בין הטווחים הוא נוח וחלק. אם גם אתם מחפשים עדשות מולטיפוקל צייס היא החברה שתרצו לרכוש ממנה את העדשות החדשות שלכם, שכן מדובר באחת החברות המוכרות והאהובות ביותר בעולם בתחום זה.

סוגים של עדשות מולטיפוקל צייס

עדשות מולטיפוקל צייס יתאימו למי שעבר את גיל 40 ומרכיב משקפי ראייה למרחק, שמרגיש הידרדרות גם בראייה לטווח הקרוב. עדשות אלו יתאימו גם למי שמחפש פתרון ראייה למספר טווחים ומספר מרחקים. המשמעות של רכישת עדשות מולטיפוקל היא שלא תצטרכו יותר להחזיק בשני זוגות משקפיים המיועדים לצרכים שונים, מכיוון שכעת יהיה לכם זוג אחד מתקדם שישמש אתכם לכל הטווחים והמרחקים השונים.

קיימים ארבעה סוגים של עדשות מסוג מולטיפוקל צייס –

  • Precision Pure – עדשת המולטיפוקל הבסיסית 
  • עדשות Precision Plus ו- Precision SuperB – עדשות אלו כוללות טכנולוגיות מתקדמות שמתאימות את חיתוך העדשה לצורת המסגרת הספציפית של המשקפיים. כך, נמנעת פגיעה באיזור הקריאה של העין. בנוסף, עדשות כלו כוללות טכנולוגיה מתקדמת נוספת בשם Adaptation Control שביכולתה לסייע להסתגלות העיניים למשקפיים בצורה מהירה יותר. 
  • עדשת Individual 2 – זוהי העדשה המתקדמת ביותר, המאפשרת בחירה בין עיצובים שונים בהתאם לשימוש אותו דורש מרכיב המשקפיים, ובהתאם לתנאי התאורה וגודל האישונים המושפעים ממנה. 

משקפיים מהעתיד

שוק המשקפיים של ימינו מלא בעדשות מולטיפוקל מחברות שונות, כל אחת טוענת להיות האיכותית והמובילה ביותר בתחום. בפועל, העדשות נבדלות זו מזו באיכותן, בקלילות המעבר שבין טווחים ומרחקים, ואיכות חומרי הגלם. על כן, כאשר מתאימים עדשה למרכיב משקפיים יש להתחשב בצרכיו הייחודיים, תחביביו וסגנון חייו. 

זאת מכיוון שלדוגמא, אדם שעבודתו משלבת ישיבה ממושכת מול מסך המחשב, יהיה חייב להרכיב עדשות מולטיפוקל מסוג מסוים, כאשר אדם הנוהג ברכב (נהג מונית או אוטובוס לדוגמא) ירכיב עדשות מסוג אחר. 

פרסום באתר