כללי צרכנות נבונה תרבות וספורט

מה הגודל ומה המשקל הכדאי של כפפות אגרוף עבור מתאגרף חובבני?

כפפות אגרוף

ציוד ספורט

כדאי לכם לרכוש כפפות אגרוף מעור בתוך ציוד ספורט, אומנם עלותן יותר יקרה, אך הן שורדות לטווח הארוך והן תומכות יותר את כף היד שלכם. עבור עבודה אקראית בודדה של כמה שבועות, עליכם לרכוש כפפות אגרוף בתוך ציוד ספורט של כפפות ויניל, עלותן הרבה יותר מועטה.

חיבור של האגודל אל תוך כפפות אגרוף – 

מירב היצרנים של כפפות כיום תופרים חיבור בין הכפפות לבין האגודל, הדבר ימנע פריקה של האגודל שלכם וימנע חדירה של האגודל שלכם לעין המתחרה שלכם.

התוכן והן הריפוד של כפפת אגרוף – 

לעומת המוכר והמקובל, עבור כפפת אגרוף קיים תוכן, בכפפת אגרוף קודמת אמתית היו קיימים סיבים אשר נעו באופן משוחרר בתוך כפפת אגרוף, כמו למשל – קש, סיב של בד וגם סיב של צמר גפן. אין זה מיטבי עבור הטווח הארוך הריפוד ינוע מן נקודת הפגיעה. בכפפות איכותיות, התוכן מגיעה במקטע אחד או שניים של ספוג הומוגני ואפשר לחוש את הדבר הזה.

מה הגודל ומה המשקל הכדאי של כפפות אגרוף עבור מתאגרף חובבני?

כפפה של אגרוף באה בשלושה גדלים של סמול, מדיום וכן לארג'. גבר עשוי לרוב לצרוך מידת לארג' וזהו גם הגודל היחיד אשר ניתן לרכוש בחנות במדינת ישראל. מידת היד הסטנדרטית של נשים תדרוש כפפת אגרוף בגודל של מדיום לרוב וילדים עשויים לדרוש מידה מועטה יותר. חרף העובדה שקיימים ואריאציות בין היצרנים השונים, החלוקה הזאת הינה סטנדרטית. כפפות אגרוף תאילנדי וכן כפפות אגרוף שוקלות בממוצע בטווח שבין עשר לבין עשרים אונקיות. כפפת אגרוף יותר מסיבית תרופד באופן יותר מיטבי ותשמור על כף היד שלכם. לאלו אשר בראשית דרכם כפפות של ארבעה עשר או זד או שישה עשר או זד כדאיות ביותר.

איזה סגירה כדאית עבור כפפת אגרוף, שרוכים או שמא וולקרו?

כפפת אגרוף סטנדרטית שאתם מבחינים בה בתחרות תיקשר על ידי שרוך. באופן זהה לנעליים, כפפה שתיסגר על ידי שרוך מעניקה התאמה מיטבית ויותר הדוקה. המעלה של כפפה עם סגירת וולקרו היא היכולת של עצמאות.

פרסום באתר