כללי צרכנות נבונה

כסאות מנהלים

כיום, קיים מגוון עצום של כסאות שנקראים כסאות מנהלים. מהם בעצם הכיסאות האלה ובמה הם שונים מכיסאות אחרים. כורסאות מנהלים הפכו למושא הערצה בקרב מעצבים ולקוחותיהם, והטרנד כבר סחף אחריו לא מעט חברות המתמחות בייצור כסאות במראה יוקרתי ומיוחד.

כיסאות מנהלים מתאפיינים בנתונים הבאים:

  1. מימדים גדולים מזה של כיסא רגיל כי הרעיון שעומד מאחורי המבנה שלו הוא שהוא צריך לתת נוכחות בחלל ממש כמו המנהל שיושב עליו. הגישה שמנהלים עובדים הרבה שעות כי עליהם לספק את התפוקה הגדולה ביותר הביא לחשיבה
  2. כיסא המנהל צריך להיות עשוי מחומרים עבים עם כריות תמיכה מרובות ונעימות כך שיאפשרו ישיבה ממושכת ונוחה למנהלים שעובדים שעות רבות במשרד שלהם. ברוב כיסאות מנהלים שיצרו השתמשו בריפוד עור שמקנה לכיסא מראה יוקרתי יותר. עם השנים וגם כתוצאה מהביקוש, יוצרו חיקויים טובים וטובים פחות על ידי שימוש בבד סינטטי- PU, דמוי עור. זאת על מנת לאפשר מכירה במחיר נמוך יותר.

אז איך נראה כסא מנהלים מעור אמיתי? כסא מנהלים העשוי מעור, מגיע לרוב כמעט זהה בחלקיו לכיסא מנהלים מעור אמיתי.

כסאות אלה כוללים את החלקים הבאים:

  • בסיס עם חמש זרועות שבקצה חמישה גלגלים. מומלץ להשתמש בגלגלי סיליקון שהם עמידים יותר והשימוש בהם הוא חובה לפרקט.
  • משענת גדולה במיוחד יחסית לסוגי כיסאות אחרים.
  • ריפוד העור שנותן את המראה היוקרתי לכל עין בוחנת שמגיעה למשרד – אבל מעבר לעשיית רושם מצוין על הלקוחות שלכם, כורסת מנהלים מעור נותנת תחושה של עוצמה ונוחות עילאית
  • מנגנון לשינוי זווית הגב והמושב- חלק מהכיסאות מאפשרים מנגנון סינכרוני. כלומר, מאפשר נעילה של זוית הגב והמושב בכל מני זוויות וגם להתנדנד בחופשיות לעומת מנגנון נדנוד, שכשאר פתוח ניתן להתנדנד ונעילה אפשרית אך ורק בזוית אחת.
  • מנגנון לשינוי גובה הכיסא.
  • כסאות מנהלים בדרך כלל מגיעים עם משענות ידיים קבועות ומרופדות לנוחות מקסימלית כאשר נשענים עליהם.

כיום, גם המנהלים כחלק מעבודתם מבלים שעות רבות מול המחשב, לכן חשיבות הכיסא הארגונומי באה לידי ביטוי בעיצוב המודרני של כסאות מנהלים.  היום ניתן למצוא כסאות מנהלים המורכבים מחלקים בעלי פונקציות כמו של כיסא מחשב. כלומר, מנגנון שמאפשר שינוי זוית הגב בלבד, בוכנות גבוהות יותר שמאפשרות לכיסא להגיע לגובה רב יותר. כסאות אלה בדרך כלל מעוצבים בבד רשת והם גם כן יהיו רחבים יותר מכיסאות המחשב הרגילים, אך צרים יותר מכורסאות המנהלים מעור או דמוי עור.

בסופו של דבר, פונקציות כיסא המנהל והמראה שלו צריך להתאים לזה שיושב עליו מבחינת הנוחות, הצורך, התקציב והטעם. הדבר החשוב ביותר הוא שהכיסא צריך להתאים לזה שיושב עליו והדבר השני החשוב הוא שהכיסא יתאים לחלל המשרד שלכם וישדר את התחושה שאתם רוצים לכל מי שמגיע אליכם.

פרסום באתר