כללי שירותים מקצועיים

יריב רינות ואומנות הציור

אדם, אמן, יוצר, יריב רינות מציע לכם מפגש נטול אמצעים עם האמנות שלו, אמנות הציור. באתר האינטרנט, בבלוג, בעמוד הפייסבוק, תוכלו למצוא ממגוון עבודותיו, והזדמנות להכיר מעט יותר את האמן, באופן אישי וישיר.

לא רק האמן, אלא גם האומנות שלו, ובעצם השילוב של השניים, שכן יריב מזוהה לגמרי עם האמנות שלו, שמהווה בשבילו כלי לביטוי עצמי, הוצאה החוצה לעולם דברים, חוויות, רגשות ומרחב פנימי ואישי. מי שחובב אמנות בכלל ואת אומנות הציור בפרט, בוודאי ייהנה לבקר באתר, להכיר, ולקבל השראה מאוסף הציורים הזמינים אונליין, מבחר מעבודותיו הרבות.

להזמין ציור של יריב רינות

יריב רינות מציע לקהל הרחב הזדמנות יוצאת דופן להכניס אומנות הביתה, למשרד, לעסק. האומנות האישית והישירה שלו, אומנות הציור, מאפשרת לכם לשלב את הרעיונות שלכם בתוך האסתטיקה של המקומות הללו, ולייצר אווירה שאחרת אי אפשר לייצר, אווירה ייחודית שנשענת על עולמכם הפנימי והעשיר.

  1. לבית – המקום החשוב ביותר לנו, הבית שלנו, ואין כמו אומנות בכדי לייפות, לשדרג ולהפוך את ביתנו ליותר ויותר שלנו.
  2. למשרד – אם אתם מבלים הרבה מיומכם במשרד, תתפלאו לגלות את השינוי האדיר שאומנות הציור המותאמת אישית יכולה להביא לאווירה במשרד שלכם, ובחוויה הפנימית שלכם, איך אתם מרגישים במהלך יום העבודה.
  3. לבית העסק – אם אתם מקבלים לקוחות בבית עסק פעיל, הרי שבוודאי ישנה אווירה מסוימת שמתאימה לבית העסק. תוכלו לייצר אותה במהירות, בקלות, ובעלות נגישה במיוחד עם כלי הציור של יריב רינות.

חשיבות האווירה לעסק

לא צריך להיות מומחה לאמנות כמו יריב רינות בכדי להבין את חשיבות האווירה הכללית בבית העסק. אתם מחפשים את האווירה הזו שגורמת לאנשים לחוש את התחושות שכדאי שיחושו כשהם באים לרכוש את המוצר או השירות אותו אתם מספקים.

זו יכולה להיות תחושת אמינות, או אולי תחושת שלווה. זו יכולה להיות תחושת ביטחון, או בכלל התרגשות או כוח. הכול תלוי במוצר, במיתוג, ובצורך שהמוצר או השירות שלכם מנסה לספק. הפייסבוק של יריב רינות הוא הזדמנות לראות חלק מעבודות אלו.

פרסום באתר