כללי

יריב רינות ומפעל החיים

להחזיק מפעלים במשך 30 ואף 40 שנות פעילות זה לא מובן מאליו. חברות שונות ומפעלים גדולים בישראל לעיתים נאבקים על הישרדותם, אך אלו שהפכו לאבן פינה מושרשים היטב בתעשייה הישראלית מאפשרים ללקוחותיהם לישון בשקט, לא מובן מאליו בנוף התעשייה הישראלי. יריב רינות המכהן כמנכ"ל קבוצה המונה מספר מפעלים דואג בין היתר לפעילות שוטפת נטולת תקלות, בכדי לאפשר לשמה הטוב של הקבוצה להמשיך ולגדול, ולצבור עוד ועוד וותק.

מפעלי תומר אגש"ח בע"מ היא חברה יציבה, וותיקה ובעלת ניסיון של ארבעים שנות פעילות. הרבה מאוד מרהיטי המתכת שפגשתם משתמשים במתכות שהחברה מייבאת, מעבדת, חותכת ומספקת ליצרנים, וזה לצד עבודה שוטפת עם יצרני רכב, מתקיני גידור, חברות בנייה ואחרים.

הפיתרונות של מפעלי תומר ויריב רינות

כמנכ"ל יריב רינות דואג להניע את גלגלי החברה קדימה, עם יד על הדופק, בהתאם לשינויים הרבים בכלכלה בעולם. החשיבות של ערנות ודריכות לשינויים אלו חשובים ביותר בתחום הייבוא, בעיקר אך לא רק בתחום התומך במפעלי הבנייה הלאומיים ובכלל, שכן הדרישה העולמית משפיעה מאוד על זמינות החומרים, על המחירים, ועל היכולת להוציא לפועל פרויקטים בכל קנה מידה.

מפעלי תומר מחזיקים סטוק מרשים לצד ייבוא מתמיד ומענה על הזמנות אישיות לפי פרויקט, עם קשרים בכל העולם בכדי לספק את החומרים הטובים ביותר, תחת תו תקן מוקפד, החיוני לא רק לשמירה על מוניטין החברה, אלא גם לאיכות הפרויקט שלכם בפועל.

מה עושים עם החומרים?

תומר צינורות בראשות יריב רינות מספקת לכם צינורות, פרופילים ופטות. עם מכשור מתקדם במיוחד כגון מכונות קאט-אוף, החברה מציעה עיבוד והתאמה של החומרים בחיתוך מדויק לפי הזמנה. העבודה נעשית מול המזמין, הקבלן וכיו"ב, כנגד תוכניות מסודרות, וכוללת ייעוץ מקצועי, במקרה הצורך, ממומחים בחברה.

תומר צינורות פועלת עם תעשיית הרכב באספקת חומרים ספציפיים לתעשייה, וזאת במקביל להתאמה של צינורות ופרופילים גם למפעלי בניה. כל צרכני הפח הגדולים בישראל מכירים את החברה, את הקבוצה המנהלת אותה, וכמובן, את המנכ"ל יריב רינות העומד בראש ומנווט אותה לעבר צמיחה והמשך פעילות ברוכה.

פרסום באתר