בריאות וטיפולים כללי שירותים מקצועיים

היתרונות של יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף

אומרים שעל שני דברים אסור להתפשר בבריאות הגוף; העיניים, והשיניים. יש משהו בחיוך לבן, ישר ומושלם שברגע אחד הופך את האדם לבעל בטחון עצמי גבוה יותר. בנוסף, שיניים שאינן ישרות עלולות ליצור מחלות כאלו ואחרות, אי נוחות בפה, ועוד. 

יישור שיניים שקוף משמעותו יישור השיניים באמצעות סמכי חרסינה או חומר שקוף אחר המכיל חלקיקים של חרסינה, שהמבנה שלהם הינו זהה למבנה הסמכים המתכתיים, רק שלעומתם הם שקופים או צבועים בצבע השן. אם להיות מדויקים יותר, במידה והמטופל ישמור על היגיינת הפה וניקיונו ברמה סבירה, הסמכים (או הגשר השקוף) יהיו כמעט בלתי נראים!

קצת על היתרונות של יישור שיניים שקוף

מלבד היותו כמעט בלתי נראה, טיפול יישור שיניים שקוף הוא בעל יתרונות נפלאים נוספים:

  • עלות נמוכה יחסית – עלותו של טיפול יישור השיניים השקוף נמוכה בד"כ מרוב הטיפולים הבלתי נראים האחרים. עלותו לרוב תגיע למחצית מהסכום שתוציאו על טיפולים אחרים. כך, תוכלו ליהנות משיניים ישרות ומושלמות בלי לרוקן את הכיס!
  • הכל מתבצע דרך הרופא – טיפול מסוג זה אינו דורש התערבות של חברה נוספת שמבצעת את אחד השלבים בטיפול, ואין צורך בפניה למעבדה. הכל מתבצע דרך הרופא שאתם כל כך סומכים עליו.
  • גמישות הטיפול – תכנית הטיפול תוכל להשתנות בהתאם לצרכים הרפואיים הקיימים ועל פי תגובת השיניים לטיפול. כלומר, התאמת הטיפול למטופל. 
  • פשטות הטיפול – לצד הגמישות בטיפול, מדובר בהליך פשוט מאוד שלא כרוך בכאבים או הליכים מיוחדים.
  • טיפול מוכר – מדובר בשיטת טיפול מוכרת ופופולארית במיוחד בכל רחבי העולם, כך שאין סיבה לחשוש מפני טיפול מתקדם מידי שעדיין לא נוסה על מספיק מטופלים. כל הבעיות שעלולות לצוץ כבר מוכרות בקרב המערכת הרפואית, וכן כל הפתרונות המתאימים להן. 

אל תוותרו על חיוך מנצח!

מובן וברור שאתם מגיעים עם מעט חששות. בכל זאת, מומלץ מאוד לשאול את הרופא את כל השאלות שחשובות לכם, לשתף בלבטים ולהתייעץ על כל האפשרויות. רופא המחזיק בוותק וניסיון בטיפול יישור שיניים שקוף יפרוש בפניכם את כל האופציות בשקיפות מלאה, וברגישות הנדרשת כדי שתגיעו לטיפול מלאי בטחון. 

פרסום באתר