בריאות וטיפולים כללי קוסמטיקה וטיפוח

יישור שיניים שקוף – האופציה האידיאלית בכל גיל

מרווחים מיותרים בין השיניים או מצב שבו נוצרת דווקא צפיפות מופרזת בפה וישנן שיניים שעולות אחת על השנייה הם מצבים בעייתיים. הפגיעה הראשונה היא בדימוי העצמי, כשלא מעט אנשים חוששים לחייך ואפילו פעולה יומיומית כמו שיחה גורמת לפעמים למבוכה עקב הצורך לפתוח את הפה ו"לחשוף" את הפגם האסתטי. בנוסף, קרבה רבה מדי בין שיניים גורמת להן להישחק ומקשה על השמירה על היגיינת הפה בגלל הקושי להגיע אל אותם מקומות צפופים שמטבעם מושכים אליהם חיידקים.

הפתרון המתבקש הוא תהליך יישור שיניים. הבעיה היא שגם הפתרון מייצר לעיתים מבוכה, וזאת עקב הצורך להסתובב עם "ברזלים" בפה במשך תקופה ארוכה יחסית. יישור שיניים שקוף מספק מענה גם לבעיה זו.

כיצד מתבצע יישור שיניים שקוף?

יישור השיניים השקוף מבוסס על מעין קשתית, שקופה כמובן, שמתלבשת על השיניים – בהתאמה מדויקת לחלוטין לכל מטופל ומטופלת ובהתאם למראה שאליו שואפים להגיע – ומזיזה אותן בעדינות ובהדרגה אל המקום הרצוי.

היתרון העיקרי הוא באופן טבעי השקיפות, כך שבניגוד ליישור שיניים בעזרת סמכים (אותם ריבועים מברזל שמודבקים על השיניים), העובדה שאתם עוברים את התהליך לא מתבלטת לעין. עבור אנשים מבוגרים, כולל בני ובנות 20-30, זהו יתרון חשוב במיוחד משום שבמקרים רבים הם כאמור מרגישים מבוכה (גם אם אין באמת סיבה לחוש מבוכה מיישור שיניים בכל דרך שהיא).

הסרה והחזרה – בקלות ובנוחות

יישור שיניים שקוף הוא פתרון אידיאלי גם למבוגרים וגם לצעירים גם בזכות הנוחות שלו. אם למשל המטופל מוזמן לאירוע והוא מעדיף להיות בו ללא הקשתית, אפשר פשוט להסיר אותה בקלות ובמהירות, ובסוף האירוע להחזיר אותה לפה – גם כן בנוחות מרבית.

באופן כללי כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן קצר ככל האפשר יש להשאיר את הקשתית בפה 20-22 שעות ביממה. כן חשוב להוציא את ההתקן לפני שאוכלים או שותים משהו חם, וגם לפני שתיית משקאות עם פיגמנטים חזקים (על-מנת לא לפגוע בשקיפות של הקשתית).

תוצאות יפות תוך פרק זמן קצר

יתרון נוסף של יישור שיניים שקוף הוא קיצור פרק הזמן עד להשלמת התהליך, וזאת בהשוואה ליישור שיניים עם קוביות ברזל. על-מנת לממש את היתרון הזה נדרש כמובן שיתוף פעולה מלא של המטופל או המטופלת, אבל בגלל הנוחות והשקיפות של הקשתית קל יחסית למלא את כל ההנחיות – וכך להגיע לשיניים ישרות ולשפר את הדימוי העצמי בזמן קצר.

פרסום באתר