הכל לבית כללי צרכנות נבונה שירותים מקצועיים

למה כדאי לפנות אל יועץ משכנתאות פרטי

 

אתם רוצים לעשות את הצעד של קניית דירה? כבר לא מעט זמן שאתם חושבים על האפשרות הזאת אך ברור לכם שכחלק מהעניין תצטרכו גם לקחת משכנתא? אם כך, ברור מדוע אתם לחוצים מהנושא הזה. יש אנשים שאומנם אין להם בעיה לקבוע פגישה בבנק, להבין מהן האופציות הקיימות ולבחור את המשכנתא הנכונה להם, אך עבור רובנו זה לא המצב. יש היום סוגים רבים ומגוונים של משכנתאות, והאמת היא, שבגלל שמדובר על הלוואה מאוד גדולה, לא קל להחליט מה יהיה יותר נכון לנו. לכן, אם אתם רוצים להבטיח שאתם עושים את הצעד הנכון ובוחרים בצורה נכונה את המשכנתא שלכם, כדאי יהיה לפנות כמה שיותר מהר אל יועץ משכנתאות פרטי. 

מה יעשה למענכם יועץ משכנתאות פרטי? 

ראשית, זה תלוי באיזה יועץ של משכנתאות פרטי תבחרו, כי בסופו של דבר, לכל יועץ משכנתאות פרטי יש דרך פעולה קצת שונה. לכן נשאלת השאלה: במי אתם בוחרים, האם הוא עובד לבד או במשרד שיש בו עוד מספר יועצי משכנתאות פרטיים ומה הוא מבטיח לכם כחלק מהשירות שעליו אתם משלמים. בדרך כלל, כאשר פונים אל יועץ משכנתאות פרטי, נהנים למעשה משירות שכולל ליווי לכל אורך הדרך. היועץ יוכל לעזור לכם להבין איזה מסלול משכנתא יתאים לכם יותר, מה נכון עבורכם והאם כדאי יהיה להתמקח עם הבנק או לא. 

בחירת היועץ הטוב ביותר שקיים 

ממש כפי שקורה בתחומים אחרים, גם כאשר מחפשים יועצי משכנתאות פרטיים, צריך לשים לב להמלצות. האם מדובר על יועץ מומלץ? מי ממליץ עליו? והאם הוא זמין עבורכם? חשוב מאוד להיפגש עם היועץ ולראות האם אתם סומכים עליו או לא. איזו תחושה הוא מעורר בכם? והאם הוא נראה לכם כמה שיותר אמין? חשוב לקחת בחשבון את הנתונים האלה, כי בסופו של דבר, העבודה מול איש מקצוע אמין ורציני תמיד תהיה נעימה יותר. חשוב שתרגישו שיש מי שבאמת דואג לאינטרסים האישיים שלכם ולא רק לאינטרסים של הבנק ולכן על שירותיו של יועץ פרטי בתחום המשכנתאות לא כדאי לוותר. 

פרסום באתר