כללי נופש ותיירות

טיולים כשרים לדרום אמריקה

בדרום אמריקה יש הכל מהכל, ובעיקר טבע פראי ואנשים מאירי פנים, כך שבאופן טבעי הביקוש לטיולים באזור מרתק זה של העולם נמצא במגמת עלייה מובהקת. כחלק מהביקוש ההולך וגדל, ישנו גם ביקוש נרחב לטיולים ספציפיים ובהם טיולים כשרים לדרום אמריקה.

טיול כשר לדרום אמריקה מאפשר גם לשומרי הכשרות הרבים ליהנות מכל מה שיש ליבשת הייחודית להציע, וזאת מבלי לדאוג שמא לא יהיה להם מה לאכול או להסתפק בקופסאות שימורים. דגש חשוב נוסף הוא התאמת המסלולים לשומרי השבת.

בהתאם טיול כשר הוא חוויה שלמה ומהנה מאוד, ובפרט כמובן כשהוא מאורגן ע"י מומחים הן לדרום אמריקה והן לטיולים כשרים.

המסלולים האפשריים של טיולים כשרים לדרום אמריקה

באופן טבעי ישנם שלל מסלולים אפשריים של טיולים כשרים לדרום אמריקה, והבולטים שבהם הם אקוודור (עם או בלי הגלפגוס), פרו, ארגנטינה וצ'ילה, כשייתכנו גם שילובים שונים שלהם – למשל פרו, אקוודור ואיי הגלפגוס גם יחד.

משך הטיולים הכשרים לדרום אמריקה הוא בין 10 ל-21 ימים, לבחירתכם.

פרו

טיול כשר לפרו כולל את לימה על הארכיטקטורה המרהיבה שלה, את אתר האינקה המרשים פאצ'אקמק, את "גלפגוס הקטנה" עם אריות הים ושאר בעלי החיים הימיים היפהפיים שחיים באזור, את מנזר סנטה קטלינה המרשים, את קניון קולקה שהוא אחד העמוקים בעולם, את אגם טיטיקקה שהוא אחד הגבוהים ביותר בעולם, את קוסקו שהיא אתר ארכיאולוגי מפעים וכמובן את מאצ'ו פיצ'ו שהיא אחד משבעת פלאי עולם.

ארגנטינה וצ'ילה

טיולים כשרים לדרום אמריקה שמתמקדים בארגנטינה ובצ'ילה כוללים את ברילוצ'ה הציורית, את הפארק הלאומי קאולט עם הקרחון התלוי המפורסם, מפלים שוצפים (למשל ריו סימפסון), שייט בין מערות השיש ובאיי מגדלנה (כולל שמורת פינגווינים מרשימה) ועוד ועוד.

אקוודור

אקוודור מהווה אף היא יעד פופולרי במסגרת החיפוש אחרי טיול כשר לדרום אמריקה, כשבחלק מהמקרים כולל הטיול גם את איי גלפגוס, המקום שבו צ'רלס דרווין הבין שמוצא האדם מן הקוף ושבסופו של דבר אין הבדל מהותי בין בני אדם לבין בעלי חיים.

בין האטרקציות העיקריות של אקוודור: לגונה קויקוצ'ה, הר הגעש קוטופקסי, מינדו שבלב הג'ונגל, שדרת המפלים שבבניוס, ועוד.

פרסום באתר