משפחה ויחסים

חתונה בים

חולמים להתחתן ליד הים? אתם לא לבד. הים, ובמיוחד החופים המרהיבים בארץ , הם מהמקומות הרומנטיים והקסומים ביותר. זוגות רבים מעוניינים להתחתן ליד חוף הים כדי לחגוג את היום המיוחד בחייהם  באווירה המרגשת, זו  שהקרבה לים מעצימה. גם לזוג  וגם לאורחים תוכלו לתכנן אירוע עם גוון שונה. לתכנון חתונה בחוף הים תמצאו יתרונות רבים, בואו נגלה אותם אחד אחד.

אוירה ייחודית

רובנו היינו כבר בלא מעט חתונות במהלך חיינו. לרוב, הטקס די חוזר על עצמו – קבלת פנים, מנות פתיחה, חופה, ארוחה ולאחר מכן מסיבת הריקודים. חתונה על שפת הים, שוברת את השגרה הזאת ומבטיחה חתונה באווירה אחרת. הנוף הוא לא מקום מהונדס ומתוכנן, אלא פראי וראשוני.

מעבר לנוף עותק הנשימה  של הגלים והחול, הים מעניק לרוב האנשים תחושת רוגע ושלווה ומחבר אותם לרגעים קסומים בחייהם. כך, לא רק הזוג הבוחר להתחתן ליד שפת הים נהנה מהאווירה הייחודית, אלא גם האורחים שכבר היו ביותר מידי חתונות, יזכרו את זאת לטובה.

מושלמת לכל עונות השנה

חתונה על חוף הים אינה מוגבלת רק לעונת הקיץ, אלא יכולה להתאים גם לשאר עונות השנה. אולם מעוצב במיוחד למטרה זו וצמוד לים עם חלונות גדולות ושקופים, מבטיח נוף בלתי נשכח ואוירה רומנטית של ים סוער. נכון שבניגוד לחתונה שתערך ליד הים בעונת הקיץ או האביב, לא תהיה אפשרות ממש ליהנות מהים במרחק נגיעה, אבל גם עצם הקרבה אליו, נותנת נופך אחר לחתונה הזאת. על יתרונות של חתונה ליד הים בחודשי הקיץ, אין צורך להכביר במילים. הבריזה הנעימה בערב, יחד עם השקיעה המאוחרת ,מושלמים למי שבוחר להתחתן בעונה החמה ליד החוף.

המרחב של הים עובד לטובתכם

בחתונות רבות תגלו אתגרים בתכנון המרחב – החופות בחוץ לרוב גורמות לכך שבמידה ויש אורחים רבים, חלקם יפספסו את המתרחש. בנוסף, חתונות באולם סגור מאתגרות עבור חלק מהאורחים המבוגרים, הרגישים יותר למוזיקה בעצמה גבוהה. חתונה ליד הים, מאפשרת לכם לסדר את המרחב לפי הרצונות שלכם – לקרב את האורחים  לחופה כך שיהיו לידכם (גם בזמן הצילום), ולאפשר לאורחים המבוגרים יותר לשבת במרחק כאשר הווליום עולה.

תמונות בלתי נשכחות

תיעוד מצולם של החתונה אינו חדש, אך בעידן של היום התמונות הם ממש חלק בלתי נפרד מטקס החופה והקידושין. זוגות היום יעשו מאמצים רבים כדי לבחור את הצלם הטוב ביותר שלא רק ינציח את תמונות האהבה שלהם, אלא גם את האורחים המבלים באירוע.

בעידן של חיפוש אחר התפאורה המושלמת, מה יכול יותר להתאים יותר מחתונה ליד שפת הים? השקיעה בזמן החופה, הצילומים לצד הים הכחול והריקודים על החול הזהוב, יבטיחו לא רק חתונה המאגדות, אלא גם צילומים שנראים כאילו נלקחו מסרט רומנטי.

לסיכום, חתונה על חוף הים יכולה להפוך את היום המרגש בחייכם, לחוויה שלא תשכח לכל החיים, ולהפוך כל שקיעה על החוף שתראו בעתיד לתזכורת חיה לערב הנפלא הזה.

פרסום באתר