כללי נופש ותיירות צרכנות נבונה תרבות וספורט

תמיד חלמתם להשתתף בסרט אימה? חדר בריחה המסור כאן כדי להגשים לכם את החלום

חדר בריחה המסור

אחד מסרטי האימה המוכרים והאהובים ביותר בעולם, הוא המסור. ג'יג סאו, אדם החולה במחלה סופנית מגיע למסקנה שאנשים פשוט לא מעריכים מספיק את חייהם, ומחליט להעמיד אותם למבחן. כאן, נכנס לתמונה טרנד חדרי הבריחה. חדר הבריחה המסור הוא רק אחד מתוך עשרות חדרי בריחה המבוססים על סרטים, שהופכים את המשתתפים לשחקנים בתסריט המשלב משחקי חשיבה, חידות ואווירה מצמררת.

חשוב כמובן לציין שבשונה מהסרט  האכזרי, חדר הבריחה המבוסס על המסור אינו מסוכן, אך המשתתפים במשחק יזכו לטעימה מהאווירה המצמררת המזוהה כל כך עם סדרת הסרטים הקלאסית שרבים מאיתנו כל כך אוהבים לחזור אליה.

חדר בריחה המסור – בילוי שמתאים לכולם

אמנם מדובר בסרט אימה, אבל חדר בריחה המסור מתאים לכל מי שמעוניין בחוויה יוצאת דופן המשלבת לא רק את האלמנטים הרגילים של חדר הבריחה; עבודת צוות, יציאה מהקופסא ועוד;

  • משפחות – משפחות רבות מאסו בבילויים הרגילים של סרט, הצגה או נסיעה לגן החיות. חדר הבריחה מעניק למשפחה פעילות שתביא לעבודת צוות, תעזור לילדים לפתח את היצירתיות והמחשבה מחוץ לקופסא, ובעיקר חוויה משותפת.
  • זוגות – גם כאן האלמנט של שבירת שגרה מביא זוגות רבים לשחק יחדיו. לא תאמינו, אבל גם בחדר בריחה כמו המסור מתקיימות הצעות נישואין! מצוין למי שמבקש לצאת מהשגרה בכל דרך אפשרית.
  • אירועי חברה – זוהי פעילות מגבשת נפלאה עבור צוות העובדים. הדבר יעניק להם זיכרון חביב להיזכר בו ויגבש אותם. בנוסף, מדובר באתנחתא נהדרת משגרת העבודה העלולה להתגלות כמעיקה לפעמים.
  • חברים – במקום יציאה לסרט או למועדון, קבוצות חברים מעבירות את ערב יום שישי במשחק קבוצתי מותח ומרגש!

מי שפחדן, שפן!

אין ספק שהאלמנט המושך ביותר בחדר בריחה המסור הוא הפן האימתי. גם כשידוע לנו שלא מדובר בתסריט אמיתי, האווירה מהפנטת וקשה שלא להשאב לסיפור. אין ספק, חדר בריחה המסור הוא חוויה יוצאת דופן, שכולם ככללם יוכלו ליהנות ממנה. ומי שפחדן, שפן!

פרסום באתר