כללי עסקים וכלכלה קריירה ולימודים

זיו שילון ורמי ברכה – השראה

קיימים לא מעט לוחמי צה"ל אשר נפצעו במלחמות שהתקיימו במדינה, ישנם לוחמים אשר נפצעו באורח קל וכן קיימים לא מעט לוחמים אשר הפציעה שלהם הייתה קשה הרבה יותר.

ישנם את זיו שילון ורמי ברכה אשר הינם קצינים שסיפור הפציעה שלהם אינו נשכח, וכן התהליך אותו הם עברו יכול לעורר השראה ללא מעט לוחמי צה"ל אשר נפצעו גם הם בלחימות שונות אך היה להם קשה לעבור תהליך שיקום ולהתעלות על הסיפור.

רמי ברכה הינו קצין צנחנים אשר נפצע קשה במלחמת לבנון, אך לא ויתר לעצמו וכן עבר תהליך שיקום לא פשוט והמשיך הלאה לעבר קריירה מאוד מוצלחת בתחום ההשקעות.

זיו שילון ורמי ברכה – מה המשותף להם

כאמור, מדובר בשני קצינים אשר נפצעו לא קל במהלך פעילות צבאית, מדובר על שני קצינים אשר איבדו חלק מגופם, אך בחרו לא לוותר אלא להמשיך הלאה בחיים ולפתח לעצמם קריירה מאוד מוצלחת.

דבר זה אינו מובל מאליו מכיוון שמדובר על פציעות לא קלות כלל, אך מדובר בשני אנשים אשר הינם מעוררים השראה, וכן מהווים מודל לחיקוי לכל חייל צה"ל אשר יכול להיות נפצע במהלך פעילות צבאית.

כאשר אתה מאבד חלק מגופך בזמן פעילות צבאית, אתה יוצא מהצבא לא אותו בן אדם, ולא כל אחד יוכל לקבל את זה ולעבור תהליך וכן לפתח קריירה מוצלחת ולכן, אנשים כמו רמי ברכה וזיו שילון הינם אנשים אשר מעוררים מודל לחיקוי.

זיו שילון ורמי ברכה – קריירה מוצלחת

זיו שילון ורמי ברכה הינם כל אחד בנפרד דמות מעוררת השראה.

הינכם יכולים לקחת לדוגמא את רמי ברכה אשר נפצע במלחמת לבנון, פציעה זו הייתה פציעה לא קלה וכן הוא איבד יד ורגל, אך הוא אינו וויתר לעצמו.

רמי ברכה עבר שיקום מאוד ארוך והצליח לפתח קריירה מוצלחת ביותר אשר יכולה להיות מעוררת השראה לא רק לאנשים אשר נפצעו בפעילות צבאית אלא עבור כל אדם המתעסק בתחום ההשקעות.

בנוסף, הינכם יכולים להיכנס אל האתר הרשמי של רמי ברכה על מנת לקבל השראה על כל פועלו בתחום ההשקעות.

פרסום באתר