כללי צרכנות נבונה קוסמטיקה וטיפוח

מה ההבדל בין ג'ל לבין ווקס לשיער?

ווקס לשיער

רבים נוטים להתבלבל בין ג'ל לבין ווקס לשיער, ורבים חושבים כי בסופו של דבר מדובר למעשה באותו מוצר, רק עם שם אחר, אך זה כלל לא נכון. ישנם הבדלים רבים ומשמעותיים בין ג'ל לבין ווקס לשיער, וחשוב שתכירו את ההבדלים הללו ותדעו מה עליכם לבחור, מה כל מוצר מעניק לכם ובכלל, איזה מוצר יספק לכם את התוצאה הטובה ביותר בדיוק כפי שאתם מחפשים.

המראה המתקבל לאחר השימוש

אחד ההבדלים בין ג'ל לשיער לבין ווקס לשיער הוא המראה המתקבל לאחר השימוש במוצרים הללו. אמנם, מדובר בשני מוצרים אשר בסופו של דבר מתקשים על השיער, ולכן רבים מתבלבלים ביניהם, אך עדיין מדובר במוצרים שונים. הג'ל מתקשה באיטיות יחסית, ולאחר שהוא מתקשה הוא מקובע ולא ניתן לשנות את סגנון העיצוב של השיער. בנוסף, לאחר ההתקשות שלו מרגישים זאת על השיער וכל נגיעה בשיער מרגישה קשה מאוד. לעומת זאת, ווקס לשיער מתקשה מהר יותר, ולמרות שהוא שומר על מראה רטוב ומעוצב של השיער, הוא מעניק גמישות רבה יותר וניתן לשנות את העיצוב של השיער לאחר השימוש בו במידה ורוצים לבצע זאת.

התאמה לאורך השיער

ווקס לשיער הינו חומר המתאים במיוחד לבעלי שיער קצר, בעיקר בשל העובדה שהוא לעיתים גורם לתחושת כבדות על השיער, מה שלא יהיה נוח במידה ויש לכם שיער ארוך. לכן, לשיער ארוך יותר רבים מעדיפים להשתמש דווקא בג'ל לשיער.

התאמה לסוג השיער

בעוד שרוב סוגי הג'ל מתאימים לרוב סוגי השיער, ווקס לשיער מותאם בצורה מיטבית יותר לסוגי השיער השונים. היום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי ווקס, מגוון של יצרנים אך בעיקר, מגוון של מרכיבים וסוגים שונים אשר בסופו של דבר משפיעים על השיער ועל המראה הסופי המתקבל בעקבות השימוש בווקס. לכן, לפני שרוכשים ווקס חדש כדאי להתייעץ עם מעצב שיער מומחה או לפחות לבצע בדיקה מדוקדקת של המרכיבים השונים בווקס בכדי להיות בטוחים כי הוא מתאים לסוג השיער שלכם ולמה שאתם מחפשים.

פרסום באתר