כללי עסקים וכלכלה

דברים שכדאי לדעת על התקנת ספרינקלרים

התקנת ספרינקלרים

השאלה כיצד מתמודדים עם פריצת שריפה מטרידה רבים מאיתנו וזאת למרות שאיש לא היה רוצה למצוא את עצמו בסיטואציה כזאת. למעשה, זו בעיה עד כדי חמורה שהחוק קובע לא מעט תקנים ותקנות בנושא. לדוגמה, ישנם מבנים שבהם בהתאם לחוק חובה לבצע התקנה של מערכת ספרינקלרים ולכן חשוב שתבדקו האם גם במבנה שלכם חובה להתקין מערכת כזאת. התקנת ספרינקלרים זו הדרך הכי טובה שיש להתמודד עם שריפה כאשר היא פורצת שכן מדובר על מערכת משוכללת ביותר שמגיבה מייד עם פריצת השריפה. יש למערכות הללו יכולות חזקה ביותר לפיזור מים ובהרבה מהמקרים הן מצליחות לכבות את האש תוך דקות ספורות.

התקנת ספרינקלרים חייבת להתבצע על ידי הטובים ביותר בתחום

בכל מה שקשור להתקנה של מערכת ספרינקלרים אין מקום לקחת סיכונים. לכן חשוב שתפנו אל חברה מקצועית שתוכל להציע לכם:

  • ייעוץ מקצועי ומלא בכל הנוגע לכיבוי אש במבנה שלכם
  • מכירת מערכת ספרינקלרים
  • התקנת ספרינקלרים מקצועית במקום

ובנוסף לכך, כדאי לבדוק האם החברה המקצועית שאליה פניתם מציעה גם שירותי תחזוקה לאורך השנים. כלומר, זה שאולי מחר אתם מתקינים את המערכת זה טוב ויפה אך בסופו של דבר זה לא מספיק. יש צורך לבדוק את המערכת לאורך השנים, לראות שהיא באמת תקינה ולבצע תיקונים בעת הצורך. לכן עדיף לפנות אל חברה מקצועית שתוכל לקחת על עצמה את כל האחריות הזאת כי אז תוכלו לישון בשקט ולדעת שהבניין שלכם, על כל עובדיו או תושביו, אינו נמצא בסכנה.

כמה עולה התקנת מערכת כזו?

קשה לדבר על התקנה של ספרינקלרים ולא לדבר על המחיר כי כמובן שגם בתחום הזה תוכלו לראות קשת מחירים נרחבת. לכן, מעבר לכך שצריך לברר כמה תשלמו על מערכת הספרינקלרים עצמה, כדאי לבדוק גם תעלה לכם התקנה. אומנם כדאי להזמין שירותי התקנת ספרינקלרים רק מחברה מקצועית שעובדת עם כל האישורים הנדרשים אך מצד שני, זה לא בהכרח אומר שכדאי להסכים לשלם כל סכום מופקע שדרושים מכם. לכן יש מקום להשוות מחירים כי בצורה כזאת תמיד תצליחו לחסוך לא מעט.

פרסום באתר