כללי עסקים וכלכלה

רוצים לבצע השקעות חכמות? הנה 5 תחומים בהם שווה להשקיע

השקעות חכמות

בעולם הפיננסי שאיננו יציב עבור איש מאיתנו, גם אתם בוודאי מחפשים אחר ההשקעה המושלמת. מי שמחפש השקעות חכמות יודע, כי מחקר מקדים הוא חלק חשוב ואף קריטי, במציאת ההשקעה שאכן תישא פרי ולאחר שתחזיר את עצמה – גם תביא לרווחים גדולים. בחירת השקעה חכמה יכולה למנוע הידרדרות במצב כלכלי ולהביא לרווחה ולהכנסות קבועות למשך שנים, כך שההחלטה שאתם מקבלים היום היא בעלת השפעה, ככל הנראה, גם עבור הילדים שלכם.

חמשת התחומים המבוקשים עבור השקעות חכמות

כאשר מדברים על השקעה נבונה, הרעיון הוא להתאים ראשית כל את התחום המבוקש אל התקציב שלכם. השקעה של אדם שברשותו 5000 שקלים פנויים, לא תהיה זהה למי שיכול להרשות לעצמו להשקיע 500 אלף שקל וגם הרווחים כמובן יהיו בהתאם. עם זאת, כדאי להכיר את חמשת התחומים שנחשבים לבטוחים יותר מאחרים, כאלו שנחשבים השקעות חכמות ואשר התשואה בהם עשויה כמעט בוודאות להיות מצוינת:

  1. השכרת חניות – משעשע ככל שיישמע, בערים הגדולות מדובר בהכנסה בטוחה. המשקיע קונה חניה ומשכיר אותה למי שנזקק לה בשל מגורים או עבודה בסביבה. בתל אביב, למשל, מדובר בהשקעה מקובלת וכדאית מאוד.
  2. הלוואה חברתית – מתן הלוואה לאחרים במסגרת קבוצתית, מעשירה את המלווה בריביות והן פופולריות מאוד בקרב לווים בשל הריבית הנמוכה שהם עצמם צריכים לשלם.
  3. רכישת נדל"ן והשכרתו – כאן מדובר במשקיעים שיש להם הון של ממש, כאשר תת התחום הטרנדי יותר הוא השקעות ברכישת נדל"ן בחו"ל.
  4. השקעה בשוק ההון – יש בכך סיכון רב יותר, אך גם התכנות לרווחים נאים מאוד.
  5. השקעות בפרויקטים של נדל"ן ללא רכישה – מתן תמיכה כלכלית בפרויקטים של השבחת נדל"ן והנאה מהרווחים לאחר המכירה, או רכישת מניות של חברת נדל"ן מניב. 

איך מתחילים? מייעוץ עסקי של מומחים

גם אם אתם קוראים עיתוני כלכלה מדי יום וחשים בקיאים בתחום ההשקעות, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מאנשי פיננסים שעושים זאת באופן שוטף. אדם בעל הבנה בתחום ההשקעות יוכל להעניק לכם מידע חשוב שימנע מכם עוגמת נפש ויסייע לכם לבצע השקעות חכמות ולהרוויח בהתאם לפוטנציאל של ההון הראשוני שהשקעתם.

פרסום באתר