בריאות וטיפולים כללי קוסמטיקה וטיפוח שירותים מקצועיים

ניתוח הרמת חזה

הרמת חזה
Elastic breast of a pretty woman, isolated, white background

למי זה מתאים

ניתוח הרמת חזה פופולארי בקרב נשים שמרגישות שהחזה שלהן נפול יחסית לעבר ומעוניינות להחזיר אותו למצב המקורי שהוא היה בו. לרוב נשים אחרי לידה ואחרי הנקה מתחילות לחוש צניחה בעקבות המלאות החזה בחלב והתרוקנותו. ניתוח הרמת חזה מאפשר לנשים להחזיר את החזה שלהן למצב המקורי והיפה שלו ולהחזיר מראה צעיר לחזה. הניתוח פופולארי גם בקרב נשים שירדו במשקל באופן משמעותי ובעקבות הירידה במשקל גם החזה התרוקן. עם הגיל החזה מתחיל לצנוח מטה ונשים רבות בוחרות לעבור ניתוח פלסטי שיחזיר את החזה למצב המקורי שלו.

איך לבחור מנתח פלסטי

ניתוח הרמת חזה, כמו כל ניתוח פלסטי אחר, דורש מנתח מומחה ואיכותי. מנתח פלסטי איכותי ומקצועי יהיה כזה שיש מאחוריו היסטוריה וניסיון רב בניתוחי הרמת חזה. כשתקבעו פגישת ייעוץ עם המנתח הפלסטי, תסבירו לו לאיזה מצב אתן מעוניינות להביא את החזה שלכן וביחד איתכן הוא יתכנן את התוצאות הרצויות. מנתח פלסטי איכותי לא ימלא אתכן בתקוות שווא ויחכה לאחר הניתוח כדי להציג בפניכן תוצאות שתתאכזבו מהן – הוא יהיה כנה איתכן מהרגע הראשון לגבי התוצאות האפשריות. בקשו לראות תוצאות של ניתוחים קודמים של המנתח הפלסטי שבחרתן ובקשו לראות הדמיה לניתוח הרמת החזה שלכן. מנתח פלסטי איכותי ואמין יהיה סבלני ויענה לכן על כל השאלות וירגיע אתכן מכל חששות אפשריות. מומלץ לבחור במנתח פלסטי לניתוח הרמת חזה על פי המקצועיות שלו ולא להתפשר על מנתח פלסטי שמבטיח לכן תוצאות מדהימות במחירים זולים.

מחירים

מחירי ניתוח הרמת חזה משתנים על פי מספר פרמטרים. בין הפרמטרים השונים:

מיקום הניתוח – אם מדובר בניתוח הרמת חזה באזור המרכז, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר בפריפריה.

צוות הניתוח – מנתח פלסטי יבחר לניתוח הרמת החזה שלכן את הצוות שהוא חושב שמתאים ביותר. אם מדובר בצוות מיוחד משלו שלא קשור לבית החולים בו מתבצע הניתוח, המחיר עלול לעלות.

המנתח הפלסטי – כמובן ששכרו של המנתח הפלסטי לניתוח הרמת חזה משנה משמעותית את העלות הכוללת של ניתוח הרמת חזה. מנתח פלסטי מומחה יכול לעלות פי שלוש מהעלות של מנתח פלסטי אחר.

תגיות

פרסום באתר