שירותים מקצועיים

הרחקת יתושים

הגיע הקיץ ואיתו הגיעו הגירודים והיתושים? מתעוררים כל רגע בלילה בגלל עקיצת ייתוש ? גם לכם מגיע לישון בשקט. קוטל יתושים מוסקיטו הוא קוטל יתושים חזק וקוטל יתושים מומלץ בזכות השנאי העוצמתי שלו. השנאי העוצמתי של הקטלן מיוצר באיטליה בפטנט מיוחד כך שיש לו אורח חיים ארוך מאוד והוא מצליח לקטול מגוון רחב של חרקים מעופפים ולא רק ייתושים. קטלן היתושים מוסקיטו מצליח לקטול בנוסף ליתושים גם: זבובים, פרפרים, עש לילה ואפילו דבורים!

קוטל היתושים מוסקיטו המקורי הוא הקטלן היחידי שמצליח לקטול גם דבורים אודות לפטנט הקטילה הייחודי של השנאי.

בנוסף לשנאי המיוחד עם הקטילה החזקה, קוטל היתושים מגיע גם עם נורות פיליפס אולטרה סגולה שמטרתה לפתות את הייתוש או החרק המעופף ולמשוך אותו אל המכשיר. ברגע שהחרק המעופף מתקרב אל קטלן יתושים הוא נקטל מייד ולא מאפשר לו לברוח או לא מאפשר לחרק המעופף לצאת ממנו ולעקוץ אתכם.

הדברה – אתם בוודאי תופתעו לשמוע, אבל מי שעוקצת אתכם זו הייתושה (נקבה) ולא הייתוש ( זכר) . רבים מאיתנו טועים וסבורים שהייתוש הוא זה שעוקץ אותנו וגורם לנו לאדמומיות בעור ולגירודים, אבל הייתוש לא עוקץ אותנו מאחר ואינו זקוק לדם שלנו.

אם כן, הייתושה היא זו שעוקצת אותנו מאחר והיא זקוקה לחלבונים שבדם שלנו.

החלבונים שבדם שלנו מסייעים לייתושה לייצר את הביצים שלה ולכן היא זו שעוקצת אותנו. בעת העקיצה הייתושה מפרישה לגוף שלנו חומר מסויים שגורם למערכת החיסון שלנו להגיב. מערכת החיסון שלנו מייד מפרישה חומר הגנה שנקרה "היסטמין" והאיזור של העקיצה מתחיל להתנפח ולהיות אדום.

אם כן, הפתרון המומלץ ביותר למנוע עקיצות של ייתושות ולהימנע מגירודים הוא השימוש בקוטל היתושים. חשוב מאוד לדעת שהאפקט המקסימאלי מהשימוש בקוטל הייתושים הוא כאשר קוטל היתושים נמצא בתלייה מהתקרה. ניתן גם לתלות אותו על הקיר, אך התלייה מהתקרה היא המומלצת ביותר מאחר וקטלן היתושים ציך להיותק ממוקם גבוה ככל שניתן ( הייתושים והחרקים המעופפים אוהבים להתעוף באיזורים גבוהים) וגם כך ניתן להרוויח את המקום הנוסף של הרשת החשמלית כאשר קוטל היתושים אינו צמוד לקיר.

לשימוש בהדברה או בקוטל יתושים מומלץ יש יתרונות רבים כגון: קוטל היתושים אינו פולט חומרים רעילים, אין צורך למלא אותו בחומרים, האחזקה שלו היא מאוד פשוטה שכן יש לשים אותו בחשמל ומדי פעם לנקות את הייתושים שנלכדו בתוכו, שקט, חסכוני בחשמל ועוד יתרונות רבים.

המאמר בחסות חדשות bignews

פרסום באתר