כללי שירותים מקצועיים

הרחקת חתולים – איך עושים את זה בלי לפגוע בהם?

הרחקת חתולים

כולם מדברים על הרחקת יונים. אבל מה קורה כשחתולים הופכים למטרד? כאן נסביר מתי צריך הרחקת חתולים ואיך אפשר לעשות את זה בדרך הומנית ובלי לפגוע בחתולים בשום צורה ואופן!

כשחתולים הופכים למטרד

באופן כללי, חתולים הם חיה מקסימה. הם מאוד נקיים, יפים ורובם גם מאוד ידידותיים. הבעיה היא, שלפעמים הם הופכים למטרד. לדוגמה, כשהם מתכנסים ליד הבית ומתחילים להרעיש, כשהחתולות ממליטות גורים והופכות לתוקפניות, כשהם נכנסים לתוך בית העסק ומבריחים לקוחות ועוד. זה הזמן, שבו הם כבר נראים לנו פחות חמודים וכל מה שאנחנו רוצים הוא שהם ימצאו לעצמם מקום אחר להיות בו.

הבעיה

בשונה מכלבים, שנקשרים לבעלים שלהם ומרגישים שהמשפחה שאימצה אותם היא הלהקה שלהם, חתולים נקשרים למקום, בעיקר כשיש בו אוכל, מים ומחסה. היות שכך, כשחתול נקשר למקום מסוים, הוא לא יוותר עליו בקלות ואז, כשהחתול הופך למטרד, קשה מאוד לגרום לו לעבור למקום אחר.

האמת על הרחקת חתולים 

מן הסתם, יש מי שיחשבו על הרחקת חתולים כעל פעולה שחייבת להיות אכזרית וחייבת בהכרח לפגוע בחתולים המורחקים. אבל האמת היא, שבהחלט ניתן לעשות זאת בדרכים הומניות ולמעשה, ללא כל מגע עם החתול וכמובן, מבלי להזיק לו בכל דרך שהיא.

איך מרחיקים באופן הומני?

כאמור, הרחקת חתולים יכולה להתבצע בדרך הומנית כשלמעשה, כל מה שצריך לעשות הוא לגרום לחתולים לרצות ללכת למקום אחר. אם תנסו לעשות זאת בעצמכם, ודאי לא תצליחו. זאת, מפני שהדרך היחידה לעשות זאת היא לעצור את אספקת האוכל שלהם. נשמע קל ופשוט, נכון? אבל חתולים אוכלים מפחי האשפה, מקבלים אוכל באופן קבוע על ידי אנשים אחרים ובנוסף, הם ציידים ויכולים לצוד את האוכל שלהם בכל מקום.

הרחקה הומנית שעובדת

הרחקת חתולים נעשית באופן דומה להרחקת יתושים: על ידי השמעה של צליל, שרק הם מסוגלים לשמוע ושמרתיע אותם. כך החתולים פשוט לא ירצו להישאר במקום ויחפשו מקום אחר, בו אין את הרעש הזה. את הצליל הזה משמיעים באמצעות מכשיר אלקטרוני וכך אין בהם פגיעה מכל סוג שהוא.

פרסום באתר