בריאות וטיפולים כללי קוסמטיקה וטיפוח

פותרים את הצרה של הצרת הקפים

מוהל רופא

מליוני אנשים, ובעיקר מיליוני נשים ברחבי העולם, מחפשים פתרונות למראה ולתחושה הגופנית שלהם, ודורשים למצוא מענה לצורך שלהם בהצרת הקפים בריאה ופשוטה. לא עוד דיאטות מפרכות ללא הבטחת הצלחה, ולא עוד הליכים כירורגיים מורכבים ומסוכנים – כיום הטכנולוגיה הזמינה להצרה מוצלחת של היקף הגוף שלכם מאפשרת לכם לפעול מיד, בקלות, בלי מאמץ מיותר, ולהגיע לתוצאות מרשימות למדי.

טכנולוגיה זו ממנפת יכולות אולטרא-סאונד מתקדמות לצד גלי רדיו, ובסדרת טיפולים קצרה של כשלושה שבועות תוכלו גם אתם להצר היקפים בקלות וביעילות, להיפטר משומן עודף וממראה מלא, ולהחליק את המרקם הלא אסתטי של הצלוליטיס.

צלוליטיס והצרת הקפים: הבינו את גופכן

גוף האדם הוא מכונה מורכבת ומסועפת, שמבצעת אינספור פעולות בכל רגע נתון, ומתמודדת עם שינויים בלתי פוסקים מבפנים ומבחוץ. המזון שאנו אוכלים, האוויר שאנו נושמים, הסביבה בה אנו עובדים וחיים, כל אלו משפיעים ישירות על תפקודי הגוף שלנו, ובין היתר על מצב השומן וההקפים.

הצרת הקפים יכולה להתרחש בצורות שונות בשלבים שונים של העלייה במשקל, אך כאשר מדובר בשלב הצלוליטיס, השלב בו נשים רבות מתייאשות ומוותרות, מרבית הטיפולים או הדיאטות לא יכולים לעזור. מצוקה זו הובילה מחקרים רבים בתחום זה, והתוצאות לא אחרו לבוא, וכיום טכנולוגיות להצרת הקפים מאפשרות פיתרון גם לשכבת השומן התת-עורית המכונה צלוליטיס.

כיצד זה עובד?

העבודה לסילוק הצלוליטיס והצרת ההקפים משלבת מספר אלמנטים:

  1. חימום ישיר ומדויק – דרך השימוש בגלי רדיו וגלי אולטראסאונד. החום מגמיש את האזור ואת העור ומכין אותו לעבודה.
  2. גלי אינפרא-אדום (RF) – גלים אלו מחממים ישירות את תאי השומן העודפים, וגורמים להגבר בקצב זרימת הדם לאזור, ובכך הגוף מתחיל כבר בפיזור השומן העודף.
  3. החלקת שטח העור – ואקום עם עיסוי מקומי ועמוק לפיזור תאי השומן.

שלבים אלו חוברים יחדיו ליצירת מערך סילוק שומנים ותאי צלוליטיס, מה שמעודד את התחדשות והחלקת העור ומביא את המטופלת למצב בה היא זוכה שוב בעור חלק, נקי מצלוליטיס, אחרי הצרת הקפים מוצלחת ומהירה.

פרסום באתר