הכל לבית כללי צרכנות נבונה

כל האפשרויות של הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס

הקנבס הוא סוג מיוחד של בד. הוא מיוצר מכותנה, מתאפיין במרקם גס יחסית שמקנה לו עמידות מצוינת וכן ביכולת גבוהה לספוג צבעים שונים. בזכות איכויות אלה משמש הקנבס גם כמצע ליצירות אמנות ולשדרוג האסתטיקה בחיים שלנו. כבר במאה ה-13 נעזרו בו ציירים, וגם כיום הוא אופציה פופולרית מאוד לצורך הדפסים.

היתרונות של הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס מקנה לכם שני יתרונות משמעותיים: ראשית, רמת דיוק מרבית. כשמדפיסים תמונה על קנבס, התוצאה דומה למקור באופן יוצא דופן ובפרט כמובן אם נבחרה חברה מקצועית שנעזרת בטכנולוגיות המתקדמות בתחום ועושה שימוש בבדי קנבס איכותיים. שנית, עמידות – תמונה שמודפסת על קנבס נראית מצוין לא רק רגע אחרי שמסתיימת ההדפסה אלא גם כעבור שנים. כל טיפת דיו נשמרת במקומה לטווח ארוך, והתוצאה מרהיבת עין ומשתלמת מאוד.

עם שוליים או בלי?

סיבה נוספת לפופולריות של האופציה של הדפסה על קנבס היא מגוון האפשרויות שיש לנו לגבי השוליים – בד הקנבס נמתח על גבי מסגרת עץ (שעברה תהליך מיוחד כדי להבטיח גם לה עמידות מרבית לאורך זמן), כך שהתוצאה היא למעשה יצירה תלת ממדית. את השוליים שמתקבלים מכל צדי התמונה, שהופכת לקובייה, ניתן להשאיר לבנים, להעניק להם צבע מסוים או להפוך אותם לחלק מהתמונה המודפסת – כלומר למתוח את הצילום גם אל הפאות הצדדיות של הקנבס המתקבל. מגוון האפשרויות הוא בסיס מצוין לתמונות יפות במיוחד שמביאות לידי ביטוי את התפישה האסתטית של כל אחד ואחת.

מה כדאי להדפיס על קנבס?

האיכות הגבוהה של הדפסה על קנבס מקנה לנו חופש בחירה נרחב גם לגבי התמונה שאותה נרצה להעביר אל בד זה. כמעט כל תמונה שהיא באיכות מספיק גבוהה (בהתאם לממדי הקנבס הנבחר) אפשר להעביר לקנבס. תמונות צבעוניות או בשחור לבן, קולאז'ים של מספר תמונות, צילומים שעברו עיבודים אמנותיים שונים – כשמדפיסים על קנבס במקום איכותי, חדות הצבעים וההפרדה ביניהם יהיו מושלמות עבור כל צילום שלכם: תמונות של בני המשפחה, צילומי נופים, הדפסים אמנותיים והאפשרויות עוד רבות ומגוונות.

פרסום באתר