כללי צרכנות נבונה

שירות איכותי של הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות

 

חולצות היא נקודת מפגש מרתקת בין חולצות איכותיות לבין רעיונות מקוריים להדפסות ייחודיות עליהן.

הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות מתבצעת תוך שימוש במכשור משוכלל המבוסס על טכנולוגיות מתקדמות כדי ליצור עבודה מקצועית ברמה יוצאת דופן לשביעות רצונם של הלקוחות.

איכות היא שם המשחק שלנו ולכן אנו משווקים חולצות בטיב מעולה בלבד עבור הדפסה על חולצות ללא חשש שצבעה של החולצה או של ההדפסה ידהה עם השנים.

בחירת הלקוחות

הלקוחות הקבועים והחדשים שלנו מזמינים מעת לעת הדפסה על חולצות למטרות שונות כמו עבור הלימודים בבתי הספר השונים, גני ילדים, מסיבות סיום, חוגים בתחומים שונים הכוללים כיתוב בחלק האחורי של החולצות.

מקומות עבודות רבים, קבוצות ספורט ומוסדות שונים מבקשים הדפסה על חולצות הכוללת את לוגו החברה או הקבוצה בחלק הקדמי של החולצה וכיתוב בגב החולצה.

חיילים מזמינים הדפסות על חולצות לכבוד סיום קורסים שונים בשירות הצבאי, סיום מסלולים ביחידות השונות ועוד. אנו מדפיסים על כל חולצה את הכיתוב הנדרש על פי ההזמנות המיוחדות.

לשפע של אירועים, לקוחות מזמינים הדפסה על חולצות, לאורחים בחתונה, לקהל המגיע לעודד חיילים שסיימו קורס, קבוצות ספורט ורגעים משמחים רבים אחרים שבהם אנו מדפיסים על החולצות גם תמונות ושלל משפטים וברכות.

סוגי החולצות

החולצות האיכותיות שלנו מוצעות בשפע של דגמים לבחירת הלקוחות על פי הגזרה המתאימה ביותר למטרה. חולצות שרוול קצר בסגנון טי, או בסגנון פולו, חולצות בעלות שרוול ארוך, חולצות חמות יותר לימי החורף וסווצ'רים.

ספקטרום הצבעים הוא עצום החל בצבעים בהירים כמו לבן תכלת וירקרק ומעבר לגוונים חמים יותר כמו ורוד אדום וכחול ולצבעים כהים יותר כמו בורדו שחור סגול וחום. המגוון הוא רחב וכל לקוח מוצא את הגוון המתאים לו ביותר.

הדפסות על מוצרים נלווים

להשלמת המראה, מוסיפים לחולצות גם הדפסות על פריטים נוספים שישתתפו באירועים השונים כמו כובעים.

העלויות של הדפסת המוצרים השונים הן הוגנות וסבירים, השירות אדיב במיוחד ושירות המשלוחים זמין ומהיר ומעביר את החבילות עם המוצרים המוגמרים לרחבי הארץ.

לקריאה נוספת על הדפסה על חולצות, כנסו לאתר: https://hooltzot.co.il

פרסום באתר