קוסמטיקה וטיפוח

הגדלת חזה מחירים טובים? כך מוצאים!

הגדלת חזה מחירים טובים

אחת התהיות הגדולות ביותר היא כיצד לברר על הגדלת חזה מחירים שתקפים לכן, ולנתוני הגוף שלכן. השוואת מחירים היא תמיד בעייתית משום שאנשים לא יכולים להשוות שיטת ניתוח לשיטה אחרת, ולא יכולים להשוות שמות של רופאים או סוגים של שתלים לאחרים. מחירי ניתוח הגדלת חזה חייבים להיות ברורים בפרמטרים שלהם כדי שתקבלו את ההחלטה הנכונה לפי הנתונים והצרכים שלכם. ניתוח הגדלת חזה עוברים משום שרוצים לשפר מראה ומשום שמבנה הגוף של כל אחת מכתיב אץ הסוג של הניתוח והשתל שהיא תרצה להחדיר בניתוח כזה. הגדלים משתנים גם לפי טעם ולפי היכולת של הגוף לשאת אותם וזהו פרמטר נוסף שחובה לקחת בחשבון.

כיצד קובעים הגדלת חזה מחירים?

הסיבה להגדלת חזה אינה פרמטר כמובן, אבל החבירה שלך בשתל ובסוג הניתוח כן. חזה גדול עולה יותר כמובן, ושתל מתוחכם יותר יקר יותר. זהות הרופא שלך קובעת את המחיר משום שככל שהוא יותר מפורסם תצטרכי לשלם על המוניטין שלו ועל שמו הטוב וניסיונו. לפעמים פרסומו הוא ההבדל שבינו לבין רופא אחר וטוב לא פחות. המרפאה שבה ינתחו אותך משלמת גם לצוות העובדים שיהיו בניתוח והמיקום שלה קובע. תשלמי פחות בפריפריה, ללא ספק. מרפאה שנמצאת במיקום יוקרתי, כולל בניין יקר, גובה יותר עבור השירותים שלה ועל ההתאוששות לאחר מכן. מומלץ לעשות סקר מחירים בין כולן כדי לוודא שאת משלמת רק מה שצריך.

מחיר השתלים וסוגי הניתוחים

ניתוח הגדלת חזה מחירים נקבעים לפי סוג הניתוח שבו תבחרי וסוגי השתלים, כמובן. ניתוח שעושה שימוש בשתלי סיליקון יהיה יקר יותר גם לפי תוצרת השתל. כמובן שהגודל ייקבע עם הרופא ולפי טעמך, אבל בעיקר לפי נתוני גופך וגם המצב הרפואי שלך. ככל שיהיו יותר בעיות שיקשו על הניתוח אבל לא ימנעו לחלוטין המחיר יעלה. המבנה של השתלים קובע גם במידתו וגם בצורתו. יש שתלים עגולים יותר ושתלים בצורת המבנה האנטומי הטבעי יותר. זה גם שתל יקר יותר. חומר המילוי של השתל קובע את עמידות השתל לאורך שנים.

סוג הניתוח

עשי סקר אצל הרופאים המנתחים כדי לקבוע איזה ניתוח יהיה כדאי לך יותר. יש ניתוחים שמחדירים בהם את השתל דרך הפטמה או דרך החלק התחתון או דרך בית השחי. כל סוג ניתוח כזה קובע את המחיר. זכרי גם כי יש לך אפשרות לעשות סקר מחירים בביטוחים המשלימים של קופות החולים כדי לברר הגלת חזה מחירים שנוחים לך ועם סבסוד.

פרסום באתר