הכל לבית כללי צרכנות נבונה שירותים מקצועיים

גגון למרפסת

גגון למרפסת

"כל בית צריך מרפסת" הוא לא רק ספר שהפך לרב מכר (רינה פרנק מיטרני, 2005) אלא גם אמת בסיסית ומדויקת – מרפסת היא תוספת מבורכת לכל מרחב מגורים, גם בזכות החיבור המוצלח שהיא יוצרת בין הפנים לחוץ, גם בזכות הגדלת שטח הדירה וגם בזכות היותה פתרון אירוח מעולה.

אבל כדי שאפשר יהיה ליהנות מהמרפסת בכל ימות השנה ובכל תנאי מזג אוויר, ובהקשר זה כדאי לזכור שישראל היא מדינה שטופת שמש לאורך ימים רבים ושחשיפה מופרזת לשמש הינה מסוכנת, כדאי להוסיף למרפסת גגון.

גגון למרפסת משדרג אותה לא רק פונקציונלית ומבטיח שימוש מהנה בה מתי שרק תרצו אלא גם תורם ליופייה – בתנאי כמובן שרוכשים גגון איכותי ומעוצב, שמותאם בדיוק למרפסת.

חזק אבל לא כבד

גגונים למרפסות צריכים להיות חזקים ועמידים מצד אחד ומצד שני לא כבדים יתר על המידה, שכן משקל עודף עלול להקשות על הקיבוע של הגגון לקיר ולייקר במידה משמעותית את ההתקנה.

הפתרון האידיאלי הוא גגון מאלומיניום – אמנם ברזל נתפש כחומר חזק יותר, אבל כדאי לדעת שגם האלומיניום הינו חומר חזק מאוד (ולא בכדי הוא משמש לייצור מגוון רחב מאוד של מוצרים כולל למשל בתעשיית התעופה). במקביל האלומיניום הינו גם קל משקל ונוח מאוד לעבוד איתו, כך שמדובר בפתרון מושלם עבור כל גגון למרפסת.

איך להגן על גגון למרפסת מפני קורוזיה?

אם גם אתם החלטתם להוסיף למרפסת גגון, מן הסתם אתם מבקשים מוצר שיחזיק מעמד שנים רבות, כך שתוכלו ליהנות מכל האפשרויות של מרפסת מלבבת לא רק בהווה אלא גם בעתיד, כולל העתיד הרחוק יחסית.

מפתח אחד לעמידות ארוכת טווח הוא כאמור השימוש באלומיניום שמייצר גגון חזק ובה בעת קל משקל. מפתח חשוב נוסף לשם כך הוא הגנה מפני קורוזיה. גגון למרפסת, מטבעו ומעצם מיקומו החיצוני, חשוף לפגעי מזג האוויר, ובפרט ללחות ורטיבות (גשם וכו'), ועל כן חשוב להגן עליו שלא יחליד. ההגנה בפני הקורוזיה מושגת תוך כדי הייצור, בזכות צביעת ההגון בחומר ייעודי בתנור איכותי – החומר תורם הן לעמידות בפני קורוזיה והן ליופיו של הגגון ובכך לאסתטיקה של המרפסת כולה.

פרסום באתר