מחשבים ואינטרנט

בניית קישורים בשנת 2017

קידום אתרים הוא תחום שמתפתח כל הזמן ומסתעף לתחומי ידע צדדיים בגלל כל מיני סיבות. אם בעבר אנשים ידעו שכמה שיותר תוכן טרי ואיכותי יקדם את האתרים שלהם ולכן רצוי להוסיף תוכן כל הזמן בקביעות לאתרים שלהם, הרי שהיום אנחנו יודעים על אמצעים נוספים שאהובים על מנועי החיפוש ומבוקשים על ידי אנשים שונים למטרת קידום האתרים שלהם. אחד מהם הוא תחום בניית קישורים. התחומים האלה משתכללים כל הזמן בגלל עדכונים חדשים שמנועי החיפוש כמו גוגל מכניסים לאלגוריתמים ולרובוטים הסורקים שלהם, ואנחנו יכולים לדעת עליהם רק מעט מאוד, כל מה שגוגל מפרסמת ומעניין אותנו כאנשי מקצוע בתחום האתרים.

למה דווקא בניית קישורים?

הכל קשור לאיכות ולאמינות ולא לאתרי ספאם לא נחשבים ולא מוערכים על ידי מנועי החיפוש. אם אנחנו יודעים שגוגל מדרג אתרים לפי איכותם, אנחנו יודעים בוודאות שגוגל כמנוע חיפוש שאוהב תוכן איכותי ואמיתי שאינו ספאם יעדיף אתרים ותוכן שמקשר לכל מיני אתרים אמיתיים ואיכותיים המדורגים כמה שיותר גבוה אצלם. כאשר אנחנו מקשרים אתרים כאלה לאתר שלכם ולהפך – מקשרים אתכם אליהם – נוצרת אצל גוגל לגיטימציה של האיכות המבוקשת. האתר שלכם מקבל מעין גושפנקה שהוא בסדר ושהוא נחשב אמין, ובזכות זאת אתם יכולים להתקדם מהר יותר ברשימת תוצאות החיפוש של גוגל.

קידום על ידי בניית קישורים

זו גם הסיבה שבניית קישורים טובים לוקחת המון זמן, וזו גם הסיבה שהיא חלק בלתי נפרד מקידום אתרים טוב. עם זאת, מכיוון שהיא לא מסתיימת רק בחודש אחד וזהו, העבודה הזאת נמשכת כל הזמן ולאורך שנים, כדי להבטיח שגוגל ומנועי חיפוש אחרים יסרקו את הבנייה שנעשית בצורה חוקית בלבד, מה שמכונה "לבנה". זמן זה אינו נמצא בשפע אצל מי שאינו עוסק בכך ולכן מעבירים את העבודה למקדמי אתרים שעושים זאת מדי יום בסריקה אחר אתרים מעולים וטובים לכם כלקוחות. את זמן העבודה האמיתית על העסק שלכם תנצלו לשירות הלקוחות שלכם, ובזמן הזה בניית קישורים תעשה את שלה ותבסס את האתר שלכם ואת המותג שלכם כאוטוריטה ותקדם אתכם הלאה.

מקצועיות מקדמת אתרים

מי שמצוי בתחום קידום האתרים יודע כבר לזהות את האתרים הנכונים שבזכותם הקישורים שלכם יעשו את העבודה הנכונה ויקדמו גם אתכם. מי שאינו מבין בבניית קישורים גם לא יוכל לקשר אתכם לאתרים איכותיים שמדורגים גבוה בגוגל, והתוצאה תהיה הפוכה ממה שרציתם לקבל כשהתחלתם בכך

פרסום באתר