כללי צרכנות נבונה שירותים מקצועיים

ביטוח רכבי שטח – לכבוש את הדיונות

ביטוח רכבי שטח

כל אדם שמבקר באולמות התצוגה של יצרניות הרכב המובילות בעולם, עיניו ינדדו באופן כמעט אוטומטי לרכבי השטח הגבוהים והנוצצים, המהודרים והעוצמתיים. יש משהו בג'יפים ורכבי שטח שמושך אותנו, שכמעט אי אפשר להתנגד להם. ביטוח רכבי שטח הוא כמובן נושא שכדאי לדבר עליו בפני עצמו, בעיקר מכיוון שהוא שונה מעט מביטוח של רכב רגיל. כדאי מאוד להכיר את ההבדלים, כדי לעשות לעצמכם סדר בדברים במקרה ואתם שוקלים רכישה של רכב שטח חדש.

כל מה שאתם חייבים לדעת על ביטוח רכבי שטח

ביטוח רכבי שטח בדרך כלל יקר יותר מרכבים אחרים:

  • סיכונים פוטנציאליים – בשל סיכונים אליהם נהג רכב השטח יהיה חשוף בעת הנהיגה בשטח. נכון שהג'יפ מיועד לכך, אך אי אפשר לדעת מה יקרה כשייצא לנהוג בהרים, כיצד ינהג מזג האוויר באותה שבת באמצע החורף, ובכלל. יש לבטח את הנהג מכל כיוון אפשרי.
  • חלפים – רכבי שטח עלולים להינזק במהירות בשל בלאי הנובע מתנאי הנסיעה שעלולים לפגוע בו. חלקי החילוף של רכבי השטח יקרים יותר מחלקי החילוף של רכבים רגילים, מה שבעצם מקפיץ את המחיר של כל העסק. 
  • ביטוח מקיף – נהג רכב שטח שלא מבטח את הרכב שלו בביטוח מקיף, בעצם חושף עצמו לנזקים בעלות של עשרות אלפי שקלים. מתוך כך, נסיעה בג'יפ או רכב שטח שאינו מבוטח היא לא מומלצת בעליל. אמנם התמחור משתנה מחברה לחברה, אך עדיף להשקיע בחיפוש אחר ביטוח שמתאים לכם ולצרכים שלכם מאשר לחשוף את עצמכם לכל כך הרבה סכנות ונזקים. הביטוח המקיף הוא כמובן בנוסף לביטוח החובה.

איך יודעים באיזו חברה לבחור?

שאלה מצוינת! כדי לבחור בחברה שתעניק לכם את תנאי פוליסת ביטוח רכבי שטח המשתלמת ביותר יש לצאת למסע חיפושים הכולל שיחות ראשוניות, הצגה של כל פרטיכם האישיים והצרכים האישיים שלכם; האם הרכב מיועד לנסיעה בעיקר על הכביש או שאתם מתכננים לצאת לטיולי שטח? לפי מידע זה, חברת הביטוח תוכל לבנות עבורכם הצעה משתלמת במיוחד שתכסה אתכם מכל הכיוונים. ושתהיה נסיעה בטוחה!

פרסום באתר