כללי צרכנות נבונה קוסמטיקה וטיפוח

בושם לגבר – כי מגיע לך להריח טוב

להריח טוב, משהו שבעבר בכלל לא היה רעיון אצל גברים, נהפך היום לא רק לקונספט, אלא ממש לחובה. בעבודה, ברכב, בחדר הכושר, במשרד, בקניון, בביקור משפחתי, כולם מבושמים, וכולם מריחים מעולה. עצם השימוש בושם לגבר המודרני זה בגדר עובדה, אז אין מה להתעכב יותר מדי, וכדאי לוודא שיש לכם את הבשמים הנכונים בכמות הנכונה, כדי להציב סטנדרט באווירה שסביבכם, תרתי משמע.

אוקיי, אז הבנו שאנחנו צריכים, ושכולנו מצפים מאיתנו, ושאנחנו מצפים מעצמנו להריח טוב. אבל יש כל כך הרבה בשמים לגברים, אז איך בוחרים? ובכן, ברשימה הקצרה שלפניכם תלמדו כמה עובדות חשובות על בשמים בכלל ובשמים לגברים בפרט. תיהנו.

בוחרים בושם לגבר

  1. לא להתבלבל עם דאודורנט – גברים רבים משתמשים בדאודורנט מבושם. הכול בסדר, אין מה לדאוג, אבל יש על מה לשים תשומת לב. אם הדאודורנט שלכם מבושם, ובנוסף אתם שמים בושם, אתם בסיכון להיות הבחור ההוא שמתרחקים ממנו כי הוא מריח יותר מדי. אז בחרו בתבונה.
  2. הריחו אותו על גופכם – לא, להיכנס לחנות ולהריח איזה בקבוק או שניים זה לא מספיק. הדבר הנכון לעשות זה להריח את הבושם לגבר לאחר התזה על הגוף, כדי לראות את האינטראקציה של הבושם עם הגוף שלכם – כי יש לזה השפעה מכרעת בתוצאה, והיא לרוב שונה מאוד מהריח בבקבוק.

שלושת הטיפים האחרונים:

  1. לכו עם בת הזוג או חברה טובה  – לא רק אתם צריכים לאהוב את הבושם שלכם, כי בסופו של יום הרי אתם תריחו אותו רק כשתתיזו אותו, ובשאר היום האף שלכם ינטרל את הריח, והוא יהיה זמין רק לסובבים, או לסובבות אתכם. לא משנה אם זה בושם לגבר או לאישה, אם יש אדם שנמצא שהרבה בסביבתכם, הוא או היא יריחו אתכם הרבה, וכדאי שהם יאשרו את הבושם.
  2. בושם לקריירה – בחרו בושם ליום, לא לדייטים, בושם שמלווה אתכם ואף לעיתים מקדים אתכם למשרד, כך שיהווה ממש טביעת אצבע, סימן היכר שלכם. זה בונה שם טוב, בעיקר אם הבושם טוב.
  3. התמקדו ואל תחליפו – כמו שבחרתם בושם לקריירה, עד כמה שמתחשק לכם לגוון בחיים, אם מצאתם בושם לגבר בריח שעובד לכם, הישארו איתו. באח אל תחליפו כל הזמן, אלא אולי אחת לכמה חודשים.

פרסום באתר