כללי צרכנות נבונה

האם אימפקט חברתי יכול להיות רלוונטי עבורכם? 

אימפקט חברתי

בשנים האחרונות אנחנו רואים שכל נושא ההשקעות וגיוס הכספים עבור פרויקטים שונים ומגוונים מאוד השתנה. היום הדברים נראים אחרת והיום זה כבר ברור שהבנק הוא לא הגורם היחיד ולא הגורם הראשון שאליו אנחנו צריכים ויכולים לפנות. למעשה, גם האימפקט שמתבצע בצורה חברתית יכול להיות רלוונטי עבור לא מעט מקרים, כי זה לא במקרה שהיום כולנו מכירים את המונח הזה: אימפקט חברתי. כאשר מדברים על האימפקט החברתי מדברים למעשה על השקעות חברתיות שמהוות סוג של מודל מימון. מדובר בדרך כלל על מקרים שבהם ההשקעה היא במיזם חברתי שמטרתו לשנות ולשפר את החברה שבה אנחנו חיים, ומה שיפה זה שכל אחד יוכל להשקיע במיזמים כאל. 

אימפקט חברתי – האם זה באמת עובד? 

בשנים האחרונות אנחנו רואים שהאופציה של אימפקט חברתי הולכת ותופסת תאוצה. הסיבה לכך ברורה: כאשר ההמון הוא זה שמשקיע בפרויקטים שונים, כל אחד יכול לקחת חלק, להגשים חלום, להשקיע וגם להרוויח. לכן ברור מדוע האימפקט החברתי מצליח כל כך, כי מי לא היה רוצה להרגיש שהוא לוקח חלק בצעד שמשנה את העולם ואת החברה בצורה כזו או אחרת. לכן זה לא באמת משנה במה בדיוק המיזם שלכם עוסק, באיזה שלב אתם נמצאים או לכמה כסף אתם זקוקים. מה שכן משמעותי, זה לפרסם אותו בצורה נכונה, לפנות אל המומחים שיוכלו לעזור לכם וכך תראו גם אתם, כמו בעלי יוזמות אחרות, שתצליחו לגייס את הכספים הדרושים לכם. 

כמה זמן עורך גיוס הכספים? 

זו אומנם שאלה חשובה ומשמעותית, אך כאשר חושבים על אימפקט חברתי לא קל לענות על השאלה הזאת. חלק ממה שיכול להשפיע על משך זמן גיוס הכספים הוא הפרויקט עצמו ועד כמה הוא באמת מעניין את ההמון, אך זה יכול להיות קשור גם לפרסום הפרויקט הספציפי שעליו אתם עובדים. לכן, מה שבטוח, זה שאם אתם יכולים להיעזר באנשי מקצוע שחיים ונושמים את התחום הזה, זה יהיה צעד נבון. כך לא רק תקצרו את תהליך גיוס הכספים, אלא גם תעשו זאת צורה חכמה ומוצלחת יותר. 

פרסום באתר