כללי צרכנות נבונה

איזה מזרון מתאים לך? – שישה העקרונות לבחירת מזרון

מזרון

אחד הדברים המרגשים ביותר, היא רכישת מזרון חדש לבית. יש משהו מרענן בידיעה שממש בקרוב השינה שלכם הולכת להשתפר פלאים, למיטה יהיה ריק חדש ונקי יותר, ועוד. אך נשאלת השאלה איזה מזרון מתאים לך? כיצד רוכשים את המזרון החדש? כל התשובות ועוד, בהמשך המאמר!

אז איזה מזרון מתאים לך?

  • תמיכה – אז איזה מזרון מתאים לך? העקרון הראשון אותו יש לבחון הוא התמיכה. מזרון איכותי יעניק תמיכה לכל הגוף, עם דגש על עמוד השדרה.
  • נוחות – המזרון לא חייב להיות קשה בכדי להיחשב לבריא עבור גופנו. מזרון בריא עבורנו הוא מזרון שיהיה לנו נוח, ונוחות כאמור היא עניין אישי בלבד.
  • אחריות ועמידות – העמידות הינה התקופה שבה המזרון מעניק את התמיכה הנכונה והנוחות, והוא נשאר במקומו גם לאחר תקופה ארוכה של שימוש, כלומר אינו שוקע. אחריות היצרן כאמור מגנה על הלקוח מפני פגמים במזרון חדש אך לא בני תכונות הבלאי הקיימות בכל מוצר.
  • מקום – מובן שמומלץ לבחור במזרון שיתאים לגודל האדם שישן או ישנים עליו. בחירה במזרון שאינו מתאים לגודל שלכם או לאדם נוסף, עלול להתגלות כטעות חמורה שתגרור אחריה לילות ארוכים ללא שינה.
  • בסיס המיטה – טרם רכישת המזרון כדאי לוודא שבסיס המיטה איכותי וחזק מספיק. בנוסף, יש לשים לב שלא להניח את המזרון על גבי משטח אטום כמו לוח עץ. המזרון שלנו צריך אוורור, שיעניק לו אורך חיים ארוך יותר.

תישנו על זה

תקופת ניסיון ואמינות – הדרך הטובה ביותר לבחון את המזרון החדש היא לישון עליו. לכן, חובה לשאוף לקבל אליכם את המזרון למספר ימים על מנת להתנסות בו בעצמכם. בנוסף לכך, וודאו שאתם מבצעים את הרכישה דרך חברה מוכרת וותיקה, כזו שצברה מוניטין חיובי ותשמח לאפשר לכם ליהנות מהמזרון החדש שלכם! אם הנכם מעוניינים בפרטים נוספים אודות מגוון המזרונים הרחב וכל הדרכים לרכוש אותם ולהתנסות בהם, היכנסו עוד היום ל –  sleepdepot.co.il ובואו לגלות עולם חדש של שינה שכמותו עוד לא הכרתם.

תגיות

פרסום באתר