הכל לבית כללי צרכנות נבונה

הבשורה החדשה של פינות האוכל המעוצבות

אולטימה רהיטים

פינת האוכל הפכה בעשור האחרון לאחד החללים החשובים בכל בית. אם בעבר רוב פינות האוכל היו סטנדרטיות (כמו רוב סוגי הרהיטים שבהם נעשה שימוש במרחבים השונים של הדירה), והמטבח היה אזור נפרד לחלוטין מהסלון, כיום הגישה הרווחת היא שהמטבח מהווה המשך ישיר לשאר האזורים ופתוח אליהם (אופן ספייס), ובהתאם גם פינות האוכל הופכות מעוצבות יותר, מרשימות יותר וגם נוחות יותר בדיוק לפי הצרכים הספציפיים וההרגלים שקיימים בכל בית.

עגול או מרובע?

השלב הראשון בדרך לפינת האוכל האולטימטיבית עבורכם הוא בחירה בין שולחן עגול לשולחן מרובע, וליתר דיוק בין 4 אופציות אפשריות: שולחן מלבני, שולחן שהוא ריבוע, שולחן עגול ושולחן אליפטי. השולחנות העגולים והאליפטיים נתפשים כחדשניים יותר ומביאים איתם רוח רעננה. כשהחלל שבו שוכנת פינת האוכל הוא יחסית ארוך וצר, כדאי להעדיף את השולחן האליפטי על פני העגול. גם בבחירה בין ריבוע למלבן חשוב לקחת בחשבון את ממדי החלל המוקדש לפינה החשובה: שולחנות ריבועיים מייצרים אינטראקציות טובות יותר בין המסובים סביבם (בגלל שכולם קרובים לכולם יחסית) אבל זקוקים לשטח גדול יותר.

אוהבים לארח?

אם גם אתם אוהבים לארח, כדאי כמובן להיערך בהתאם מבחינת הרהיטים ובפרט לבחור שולחן אוכל נפתח – כלומר כזה שבשעת הצורך הופך לגדול יותר ומאפשר לכולם לשבת סביבו בנחת. במקרים אלה חשוב לוודא שמנגנון הפתיחה פשוט ועמיד, ועוד דגש הוא לוודא שרגלי השולחן בנויות כך שהן לא מפריעות למיקום כיסאות רבים יחסית סביב השולחן – כדי שכולם יוכלו לשבת באמת בנוחיות.

עץ, זכוכית או מתכת?

המשטח, שהוא כמובן המרכיב שמושך את עיקר תשומת הלב בשולחן פינת האוכל, עשוי להיות על בסיס עץ, מתכת או זכוכית. בחירה זו גם קובעת במידה רבה מה יהיה אופייה של פינת האוכל, כשעץ מייצר אווירה חמימה ובמובן מסוים גם כפרית, ואילו זכוכית מתאימה יותר לחללים מודרניים באופיים.

איך לבחור בחוכמה מבין כל האפשרויות?

כדי לבחור בחוכמה את פינת האוכל האידיאלית עבורכם (ובאופן כללי רהיטים לבית) כדאי להגיע לחברה שמציעה מגוון רחב של אפשרויות, כך שאחת מהן תהיה בדיוק זו המתאימה לכם. המלצה נוספת היא לבחור בחברה בעלת ניסיון בתחום כמו אולטימה רהיטים, כך שתוכלו לדעת בוודאות שקיבלתם ריהוט איכותי שימלא את ייעודו במשך שנים רבות.

 

פרסום באתר